کدخبر: ۲۸۳۵۴۲ لینک کوتاه

سوال ملی و منطقه ای تعدادی از نمایندگان مجلس از ۴ وزیر اعلام وصول شد

اقتصادنیوز: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: سوال ملی و منطقه ای تعدادی از نمایندگان از وزیران کشور، صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور اقتصادی و دارایی اعلام وصول شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، علیرضا رحیمی در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاق به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر به صورت عادی اعلام وصول شد.
وی افزود: سوال ملی مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود از وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری با موضوع عدم اقدام در زمینه افزایش سهم آموزش های مهارتی در نظام آموزش کشور، سوال منطقه ای مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران و تعدادی از نمایندگان دیگر از وزیر کشور با موضوع علت عدم برگزاری انتخابات مستقل برای شورای های شهرهای شمیران و ری علیرغم صراحت قانونی اعلام وصول شد.
وی ادامه داد: سوال منطقه ای مصطفی ذوالقدر نماینده مردم میناب از وزیر کشور با موضوع متضرر شدن صاحبان شناور در پی انتقال بدون کارشناسی به بندرعباس، سوال ملی سیده فاطمه حسینی نماینده تهران از وزیر صنعت ، معدن و تجارت با موضوع علت اصرار بر تخصیص ارز 4200 تومانی برای واردات قطعات خودرو و سوال ملی مصطفی کواکبیان نماینده تهران و تعدادی از نمایندگان دیگر از وزیر کشور با موضوع آیا تجمعات قم و مشهد علیه رییس جمهور دارای مجوز بوده است، اعلام وصول شد.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سوال ملی محمود شکری نماینده طالش از وزیر کشور با موضوع عدم رعایت قانون و مصوبات شورای عالی اداری در انتخاب و انتصابات فرمانداران و بخشداران و سوال ملی عبداللهی اهر از وزیر امور اقتصادی و دارایی با موضوع علت کوتاهی بانک های مسکن و کشاورزی در اجرای مصوبه هیات وزیران در مورد امهال وام زلزله زدگان ارسباران اعلام وصول شد.
رحیمی یادآور شد: سوال ملی مهرداد لاهوتی لنگرود از وزیر ارتباطات با موضوع عدم توسعه زیرساخت های خدمات الکترونیکی در مناطق محروم و روستایی
سوال ملی نگهبان سلامی نماینده خواف از وزیر ارتباطات با موضوع عدم تحقق موارد مندرج در بند ط ماده 3 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات اعلام وصول شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند