کدخبر: ۲۸۴۵۳۲ لینک کوتاه

حمله مجدد ترامپ به رسانه‌ها؛ ارتش ما قوی تر از هر زمانی در گذشته خواهد بود

اقتصادنیوز:‌«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییت هایی از رسانه های منتقد خود به دلیل نحوه پوشش اخبار انتقاد کرد و از این رسانه ها خواست دستاوردهای دولتش را به درستی به مردم منتقل کنند.

به گزارش اقتصادنیوز او در صفحه توییتر خود تعصب و دروغ پردازی اخبار جعلی را بیش از هر زمان دیگری در آمریکا برشمرد و نوشت: لطفا بازدیدکنندگان تان را مطلع کنید که اقتصاد ما رکورد می زند، به طوری که افراد بیشتری امروز در مقایسه با هر زمانی در تاریخ آمریکا استخدام می شوند و ارتش ما که یک فاجعه رو به زوال بود، قوی تر از هر زمانی در گذشته خواهد بود. 

ترامپ همچنین به وضعیت دادگاه های آمریکا اشاره کرد و در عین حال عملکرد دولت خود را در بوق و کرنا کرد و سیاست خارجی ایالات متحده را قوی برشمرد.

رئیس جمهوری آمریکا از زمان به قدرت رسیدن، بارها به رسانه های این کشور تاخته است، تا جایی که چندی پیش خواستار اخراج رسانه های مخالف با خود از شبکه های اجتماعی شد.

ترامپ پیشتر نیز رسانه های جریان اصلی را دشمن مردم خواند و روزنامه نگاران را به پوشش غیرمنصفانه اخبار مربوط به پرونده رسیدگی به دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ایالات متحده، متهم کرد.

به تازگی نتیجه تحقیقات «رابرت مولر» بازپرس ویژه رسیدگی به پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر شد که در قالب آن ترامپ از تبانی با روس ها تبرئه شد.

«ویلیام بار» دادستان کل آمریکا با انتشار خلاصه گزارش مربوط به تحقیقات بازپرس ویژه، اعلام کرد که مولر نتوانسته به مدرکی دال بر این تبانی دست یابد، هرچند که ثابت کرده است که عوامل روس درصدد مخدوش کردن انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا بوده اند.

چنانچه تبانی ستاد انتخاباتی ترامپ با روس ها در گزارش مولر ثابت می شد، ممکن بود رئیس جمهوری آمریکا استیضاح شود و حتی تا آستانه سقوط پیش رود. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند