خوشحالی یک استقلالی از قلیان کشیدن همبازیانش!

کدخبر: 284555
​اقتصاد نیوز: استقلال با وجود هزینه‌های زیادی که در فصل گذشته به خصوص نیم فصل دوم انجام داد، نتوانست انتظارات را برآورده کند. اگر چه استقلال از جدایی بازیکنانی چون مامه تیام، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، سیدمجید حسینی و ... ضربه خورد، اما بازیکنان زیادی به این تیم آمدند که نتوانستند جای این بازیکنان را پر کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری میزان،یکی از عوامل عدم نتیجه‌گیری استقلال، تفکرات برخی از بازیکنان و حواشی دور و بر این تیم بود. یکی از بازیکنانی که نیم فصل دوم به استقلال پیوست، به وینفرد شفر قول داد که حواشی گذشته خود را کنار بگذارد و به فکر فوتبالش باشد. شفر از این بازیکن که با سر و صدای زیادی به استقلال پیوست، خواسته بود که دور و بر قلیان کشیدن نرود.

بازیکن مذکور که علاقه عجیبی به کشیدن قلیان داشت، به اردوی استقلال رفت و شب با صحنه‌ای روبرو شد که هم متعجب شد، هم خوشحال. او دید که برخی از بازیکنان در حال کشیدن قلیان دور از چشم مربی هستند، به همین دلیل با تعجب به آنها نگاه می‌کرد که وقتی سرمربی تیم این همه اصرار دارد که بازیکنان قلیان نکشند، کسی توجهی به صحبت‌های او نکرده است. بازیکن مذکور در ابتدا قلیان نکشید، اما پس از مدتی دوباره همان بازیکن سابق شد و از ترکیب استقلال هم کم کم دور شد!

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما