کدخبر: ۲۸۴۶۵۱ لینک کوتاه

مشهدی ها پیشگام در جوانگرایی و تخصص گرایی؛

انتصاب یک جوان متخصص برای شرکت نمایشگاه های مشهد

اقتصاد نیوز:شهردار مشهد در حکمی سعید سیفی یک جوان متخصص عرصه نمایشگاهی کشور را به عنوان مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد منصوب کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از میهن صنعت، با روی کار آمدن شورای شهری از دل تدبیر و امید برای شهر مشهد شاهد حضور و بروز معنادار جوانان در راس امور شهری این کلان شهر مقدس کشور هستیم. 

انتخاب فردی متخصص از بدنه مدیریت شهری مشهد در راس شهرداری این شهر نوید بخش روزهای خوب جوانگرایی و متخصص گرایی شد تا جائیکه امروز شهردار جوان مشهد با ادامه رویکرد اعضای شورای شهر، سعید سیفی که از جوانان و متخصصان حوزه نمایشگاهی کشور است را به عنوان مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد انتخاب کرد.

براساس این گزارش، "سیفی" یکی از جوانترین مدیران صنعت نمایشگاهی کشور شناخته می شود و پیش از این بعنوان مدیر نمایشگاهی و مشاور سرمایه گذاری شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد فعالیت داشته است.

وی در سال ١٣٨٦ وارد شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد شده است و پس از پشت سر گذاشتن تمامی مراحل کارشناسی و مدیریتی اکنون در سال ۹۸ به عنوان یکی از جوانترین و متخصص ترین مدیران این صنعت در کشور شناخته می شود.

با انتصاب سیفی در راس شرکت نمایشگاه مشهد، حالا شهر مشهد پیشگام در انتصاب جوانان شایسته در کشور شده است و پر بیراه نیست بگوییم که در شرایط اقتصادی فعلی، این مدیران جوان و متخصص هستند که توان رویارویی با مشکلات پیش رو را خواهند داشت.

در پایان با آرزوی موفقیت برای مدیران جوان مدیریت شهری شهر مشهد، امیدواریم که جوانگرایی همراه با تخصص گرایی در دیگر شهرهای کشور به رکن اول انتصابات مدیریتی تبدیل شود تا بیش از پیش شاهد توسعه روز افزون حوزه های اجتماعی و اقتصادی کشور باشیم.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند