منظور از نابودی اسرائیل حمله نظامی به آن نیست

کدخبر: 284685
اقتصادنیوز: رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان این که منظور از نابودی رژیم صهیونیستی حمله نظامی به آن نیست، گفت: منطقه بدون اسراییل و عاری از هر آمریکایی را تجربه خواهیم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام و المسلمین «عباس محمدحسنی » در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش افزود: خنثی شدن نیرنگ دشمن از آثار تقوای الهی است، 40 سال است که دشمن را آزمایش می‌کنیم. قرآن کریم می‌فرماید اگر خیری به شما برسد، دشمنانتان ناراحت می‌شوند و اگر دچار گرفتاری شوید، دشمن خوشحال می شود ولی اگر مقاومت کنید و تقوای الهی را در پیش بگیرید، مکر آنان نقش بر آب می شود.
وی به تلاش دشمن برای ایجاد اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و یادآور شد: تقوای عمومی اجازه این نیرنگ را به دشمن نمی‌دهد. 40 سال است که می‌گویند که آماده باش نظامی صددرصد از فردا شروع می‌شود اما هیچ اتفاقی نیفتاده است. تقوای الهی ملت ایران مانع از به ثمر نشستن توطئه های دشمنان قسم خورده می شود.
نماینده ولی فقیه در ارتش، تقوای الهی را موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمن دانست و خاطرنشان کرد: دشمن 40 سال توطئه می‌کند اما نتیجه نمی‌گیرد. پیشروی از ما و عقب‌نشینی نصیب دشمن است. زمانی ایران در اختیار دشمن بود ولی ملت ایران آنان را از کشور بیرون انداختند. ملت ایران کاری کردند که آن‌ها از بخش‌های زیادی از منطقه هم گورشان را گم کردند.
محمد حسنی ادامه داد: روزی فرا می‌رسد که منطقه بدون رژیم صهیونیستی تجربه خواهد شد. وقتی می‌گوییم رژیم صهیونیستی از بین می‌رود، فکر می‌کنند با حمله نظامی این کار را می‌کنیم، نخیر این سنت الهی است که هر رژیمی که ناحق باشد، با اراده خداوند مضمحل خواهد شد. ما منطقه بدون رژیم صهیونیستی و عاری از هر آمریکایی را تجربه خواهیم کرد.
وی با بیان این که اکنون سوریه و عراق از دستان داعش خارج و در اختیار مردم قرار گرفته است، گفت: ممکن است بگویند هنوز هم داعش آنجا حضور دارد اما حضورشان بی‌خاصیت است. بود و نبود آنان فرقی ندارد. می‌دانند هر روزی که می‌گذرد، بی‌خاصیتی آنها خودش را نشان می دهد. این بخشی از نتایج تقوای عمومی ملت بزرگ و متقی ایران اسلامی است.

تیتر یک
  • تنفر کلوپ روسای جمهوری سابق از سنت شکنِ حرفه‌ای؛

    روسای جمهور پیشین یالات متحده، باراک اوباما، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون پس از برگزاری مراسم آغاز به کار دولت جو…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید