کدخبر: ۲۸۵۳۳۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ترافیک فوق سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک فوق سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد و گفت: هراز فردا یک‌طرفه می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز، علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران عصر امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس در پردیس در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: در حال حاضر تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز فوق سنگین است و در محدوده امامزاده هاشم (ع) با پس زدگی بار ترافیکی رو به رو هستیم، اما به مرور خودروها در حال عبور از محور هستند.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه پس زدگی بار ترافیکی در جاجرود، آزادراه تهران_پردیس، آبعلی و محدوده گیلاوند مشاهده می‌شود، گفت: با توجه به حجم بار ترافیکی رفت به سمت شمال کشور محور هراز فردا از ساعت 17 از رودهن به سمت شمال مسدود و از ساعت 19 از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه در خواهد آمد و این یکسویه بودن تا ساعت 2 بامداد روز شنبه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تردد وسایل نقلیه از محور فیروزکوه به سمت ساری فوق سنگین و در محدوده گیلاوند شاهد پس زدگی بار ترافیکی هستیم، اما خودروها در این محور نیز به مرور در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

سلیمانی ادامه داد: تردد وسایل نقلیه از محورهای امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، نیمه سنگین و در برخی نقاط سنگین است اما به دلیل گنجایش بالای این محورها، خودروها به سرعت از این محور تخلیه و بار ترافیکی در زمان کمی کاسته می‌شود.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، ضمن اعلام اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، اظهار کرد: هموطنان در چنین شرایط ترافیکی با صبر، حوصله و شکیبایی تردد کنند و طول مسیر را جزئی از مسافرت خود بدانند.

وی بیان داشت: رعایت کامل مقررات راهنمایی رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، سرعت مطمئنه عدم انجام حرکات حادثه ساز، و... از بروز حوادث احتمالی جلوگیری کنند.

سلیمانی، با بیان اینکه ماموران پلیس راهور به صورت آماده باش صددرصدی در سطح محورها حاضر هستند و با خودروهای متخلف برخورد قانونی خواهند کرد، اذعان داشت: هموطنان مدیریت زمان سفر را در اولویت برنامه سفر خود قرار داده و پس از اطلاع از وضعیت راهها اقدام به شروع مسافرت کنند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند