کدخبر: ۲۸۵۶۹۵ لینک کوتاه

گرانقیمت‌ترین چای کیسه‌ای جهان با طلا و الماس +عکس

اقتصاد نیوز:یکی از تفریحات بسیاری از افراد به ویژه برای از بین بردن خستگی ها نوشیدن یک فنجان چای است. البته همیشه فرصت دم کردن چای وجود ندارد و در نتیجه افراد از چای کیسه ای استفاده می کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، یکی از گرانقیمت ترین چای های کیسه ای در جهان، چای کیسه ای است که شرکت پی جی به مناسبت جشن سالگرد هفتاد و پنج سالگی خود تولید کرد. شاید برایتان سوال باشد که چطور ممکن است یک چای ساده که تنها در آب فرو می رود تا رنگ دهد، تا این حد گرانقیمت باشد.

جالب است بدانید این شرکت چای خود را با قیمت 14 هزار دلار به فروش رساند. آن هم به خاطر این که چای مذکور حاوی قطعات الماس بود. بله درست خواندید، این چای در سال 2005 با حدود 280 قطعه تولید شد و البته توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرد.

اگرچه این حرکت ظاهری اشرافی و لوکس به این چای داده بود اما جالب است بدانید عواید فروش این چای به نفع بیمارستان کودکان منچستر انگلستان جمع آوری شد. چای کیسه ای مذکور به لحاظ طراحی نیز بسیار زیبا بود و هر دو طرف آن با یکصد الماس ظریف تزئین شده بود.

گرانقیمت‌ترین چای کیسه‌ای جهان با طلا و الماس

البته تزئین این چای کیسه ای تنها به الماس ها محدود نمی شد و حاوی یک رشته طلای سفید با 80 الماس داخل آن نیز می شد. اما اگر فکر می کنید این چای کیسه ای صرفا تزئینی بود سخت در اشتباهید. این چای قاب مصرف و البته بسیار خوش طعم بود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند