تکذیب خبر فرود اضطراری هواپیمای فرانکفورت-تهران/ پرواز اروپایی سوخت‌گیری کرد

کدخبر: 286068
اقتصادنیوز : مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی با تکذیب خبر فرود اضطراری هواپیمای فرانکفورت - تهران در فرودگاه ارومیه که محتوای مربوط به آن ساعتی قبل در شبکه های اجتماعی منتشر شد، گفت: عملیات سوخت گیری پروازهای اروپایی ایران در فرودگاه ارومیه انجام می شود و فرود این هواپیما برای سوخت گیری طبق برنامه بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازایرنا،«کمال پرهیزکار» شامگاه دوشنبه در گفت و گویی افزود: با توجه به اینکه فرودگاه ارومیه به عنوان آخرین نقطه خروجی ایران به سمت اروپا و نخستین نقطه ورودی به کشور است، تمامی پروازهای اروپایی ایران ایر از این فرودگاه سوخت گیری می شود.

وی اضافه کرد: هواپیمای ایرباس A۳۱۰ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» با شماره پرواز IR۷۲۰ نیز مطابق برنامه از پیش تنظیم شده در مسیر فرانکفورت به فرودگاه امام خمینی (ره)  در فرودگاه ارومیه برای سوخت گیری فرود آمد.

وی با اشاره به اینکه این هواپیما پس از اتمام سوخت گیری، این فرودگاه را به سمت فرودگاه امام خمینی (ره) ترک کرد، اظهار داشت: هرگونه فرود اضطراری در فرودگاه ارومیه تکذیب می‌ شود و حدود سه ماه است که پروازهای اروپایی از این فرودگاه سوخت گیری می شود.

 

تیتر یک
  • پیشنهاد نیویورک تایمز برای گام پس از احیای برجام

    اقتصادنیوز؛ هیئت تحریریه نیویورک‌تایمز در مقاله‌ای با ابراز امیدواری نسبت به حصول توافق احیای برجام، به دولت آمریکا…

از دست ندهید
بلیط هواپیما