کدخبر: ۲۸۶۷۶۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

فعالیت های پستی انگلیس به ایران از سر گرفته می‌شود

اقتصادنیوز: سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن عنوان کرد: رویال میل با صدور اطلاعیه ای رسما اعلام کرد که با رفع مشکلات اجرایی، فعالیت های پستی به ایران از سر گرفته می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن امشب (جمعه) در توئیتی نوشت: «رویال میل با صدور اطلاعیه ای رسما اعلام کرد که با رفع مشکلات اجرایی، فعالیت های پستی به ایران از سر گرفته می شود.»

وی افزود: «آنچه در دوره پیگیری ها ناراحت کننده بود، این بود که برخی شبکه های فارسی زبان بی توجه به مشکلات مردم، با نگاهی سیاسی از قطع این خدمات به عنوان عامل فشار بر دولت خوشحال بودند.

به گزارش فارس، اداره پست «رویال میل» انگلیس اخیرا اعلام کرد که از اول ماه می ارسال تمامی بسته‌های پستی به مقصد ایران را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده است.

حمید بعیدی‌نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن 23 فروردین ماه در صفحه توئیترش در این باره، نوشت: «پیگیری انجام شده نشان داد که وزارت خارجه و شرکت پست انگلیس خود از بیانیه این شرکت خدمات رسانی شوکه شده اند. آنها قول داده‌اند که با جدیت به دنبال اصلاح فوری این تصمیم هستند.»

وی افزوده بود: «برای آرامش هموطنان عزیز مقیم انگلیس به اطلاع می رساند در صورتی که مشکل ارسال مراسلات پستی تا اولین روز اداری هفته یعنی دوشنبه حل نشود، سفارت کشورمان در لندن تا رفع قطعی مشکل، ترتیباتی را برای دریافت نامه‌های پستی به مقصد ایران و تحویل رایگان آنها به پست ایران اتخاذ خواهد کرد.»

حمید بعیدی‌نژاد» سفیر ایران در لندن 28 فروردین سالجاری در صفحه توئیترش نوشت: «شرکت پُستی رویال میل Royal Mail طی اعلامیه جدیدی اعلام کرد که ارسال نامه‌ها به مقصد ایران را قبول می‌کند و ارسال بسته‌های پُستی از انگلیس به مقصد ایران را «در آینده بسیار نزدیکی» از سر خواهد گرفت.»

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند