کدخبر: ۲۸۶۸۲۹ لینک کوتاه

نصرالله: ترامپ به ایران حمله کند بازنده انتخابات ۲۰۲۰ می‌شود

اقتصادنیوز: سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان در میتینگی در بیروت به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در صورت آغاز جنگ با ایران بازنده انتخابات آتی در ایالات متحده خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اسپوتنیک، سید حسن نصرالله افزود: در صورت وقوع جنگ در منطقه قیمت هر بشکه نفت به ۲۰۰ یا ۳۰۰ دلار خواهد رسید سد و در نتیجه ترامپ بازنده انتخابات خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد در صورت جنگ همه نیروهای و منافع آمریکا دچار شکست خواهند شد.

دبیر کل حزب الله خاطرنشان کرد سازمان اطلاعات امریکا می داند که جنگ با ایران سراسر منطقه را به آتش کشیده و از مرزهای خود خارج خواهد شد.

نصرالله اعلام کرد چشم انداز جنگ ایران و آمریکا دور شده چون جنگ اقتصادی با ایران، ونزوئلا و کره شمالی اولویت ترامپ شده و ترامپ می داند که جنگ تلفات مالی و انسانی زیادی به همراه خواهد داشت

رهبر حزب الله تاکید کرد موضوعی که باید به آن توجه داشت تظاهرات میلیونی در ایران به مناسبت روز قدس است زیرا این اقدام پیامی به دونالد ترامپ و کسانی است که به خستگی و عقب نشینی ملت ایران امید بسته‌اند.

به گفته سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان ایران بزرگترین نیروی منطقه است اما عربستان سعودی نیروی مستقل ندارد چون بر آمریکا تکیه دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند