آتش‌سوزی در مراتع اطراف بهبهان

کدخبر: 287625
اقتصادنیوز: زبانه های آتش در کوه های بدیل بالای روستای قالند ، کوه خاییز ، بالای روستای قلعه سی مقیم و کوه حاتم بالای بخش تشان شهرستان بهبهان در تاریکی شب و از شهر بهبهان به وضوح دیده می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم،  زبانه های آتش در کوههای بدیل بالای روستای  قالند ، کوه خاییز ، بالای روستای  قلعه سی مقیم و کوه حاتم بالای بخش تشان شهرستان بهبهان در تاریکی شب  از شهر بهبهان به وضوح دیده می‌شود.

 ستاد مدیریت بحران در فرمانداری در خصوص آماده سازی و تصمیمات نهایی جهت اطفا سریع آتش سوزی تشکیل جلسه داده است و طبق گزارشهای مردمی آتش سوزی ها در سطح وسیع و بر اثر رعد و برق ایجاد شده است.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان بهبهان در گفت‌وگوی تلفنی با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: علت این آتش سوزی رعد و برق است که موجب به آتش کشیده شدن مناطق بسیار وسیعی در این مناطق شده است.

وی افزود:  با وجودی‌که نیروهای این اداره به همراه نیروهای جمعیت هلال احمر و اداره منابع طبیعی به این مناطق اعزام شده‌اند، برای خاموشی این آتش وسیع نیاز مبرمی به هلی کوپتر است که از طریق فرمانداری این درخواست به استان اعلام شده و در انتظار تایید آن هستیم.

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید