کدخبر: ۲۸۹۲۵۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
کودکی که تروریست‌ها برای سرش جایزه گذاشتند! +عکس

کودکی که تروریست‌ها برای سرش جایزه گذاشتند! +عکس

​اقتصاد نیوز:گروه تروریستی طالبان اعضای خود را بسیج کرده تا یک کودک خردسال را بیابند و او را تکه‌تکه کنند!

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مرتضی احمدی پسر خردسال افغانستانی که در سال ۲۰۰۶ با پوشیدن کیسه پلاستیکی راه راه آبی رنگ شبیه لباس لیونل مسی در یک ویدئو به شهرت رسید، مدتی بعد مسی برای این کودک پیراهنی با امضای خود فرستاد. مرتضی حتی طی یک مسابقه دوستانه در قطر با قهرمان خود دیدار کرد اما اکنون به همراه خانواده اش از ترس تروریست های طالبان آواره شده اند.

آنها برای حفظ جانشان مدام در حال جابجایی و فرار هستند و حالا از جنوب شرق افغانستان راهی کابل شده‌اند. بنا بر اعلام بی‌بی‌سی مادر مرتضی می گوید: این بار دومی است که خانه و کاشانه خود را به خاطر آنها ترک می‌کنیم، نمی دانم چرا از وقتی پسرم مشهور شده، تروریست‌های طالبان به خون او تشنه اند و قسم خوردند اگر دستشان به فرزندم برسد او را تکه تکه می کنند.

از طرفی عده ای هم با تصور اینکه پس از شهرت پسرم ما پولدار شده ایم مدام ما را تعقیب می کنند، آنها فکر می کنند مسی به ما پول بسیاری داده است. ما به این حرف و حدیث ها اهمیتی ندادیم اما با رسیدن طالبان به روستای انگوری محل زندگی سابق ما دیگر امنیت جانی نداشتیم. بار اول برای فرار راهی پاکستان شدیم و اکنون کابل، به هر حال امیدواریم اینجا امنیت کامل داشته باشیم.

لیونل مسی

9083908_353

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند