کدخبر: ۲۸۹۶۱۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تولید یک خودروی مسابقه ای عجیب و قدرتمند +عکس

اقتصاد نیوز:شرکت استون مارتین از تولید خودروی مسابقه ای قدرتمند و جدید خود موسوم به والکیری خبر داده که قرار است تا دو سال دیگر روانه بازار شود.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت استون مارتین از تولید خودروی مسابقه ای قدرتمند و جدید خود موسوم به والکیری خبر داده که قرار است تا دو سال دیگر روانه بازار شود. وزن این خودرو در حدود 1100 کیلوگرم خواهد بود و قدرت موتور آن به حدود 750 اسب بخار خواهد رسید. کاهش مقاومت در برابر هوا و ارتقای ویژگی های آئرودینامیک از جمله نکات مثبت خودروی یادشده است.

قرار است یک موتور کمکی برقی نیز بر روی خودروی یادشده نصب شده که قدرت آن نیز 270 اسب بخار خواهد بود، استون مارتین همچنین از تقویت ترمز این خودرو، افزایش امنیت و کاهش مصرف سوخت آن خبر داده است.  

13980327000077_Test_PhotoN

با توجه به اینکه خودروی یادشده یک خودروی مسابقه ای است، شرکت سازنده مدعی شده که این خودرو از قابلیت بالایی برای آغاز حرکت مجدد با شتاب مناسب بعد از ترمزهای ناگهانی دارد. موتور این خودرو هم یک موتور 6.5 لیتری از نوع وی 12 است که البته ممکن است تا زمان عرضه مدل نهایی تغییراتی در آن انجام شود. قیمت خودروی والکیری هنوز مشخص نیست.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند