کدخبر: ۲۹۱۰۳۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کشف ۴۴۴ کیلوگرم مواد مخدر در سه ماهه نخست کاشان

فرمانده انتظامی کاشان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری افزایش ۲۶۵ درصدی کشفیات در حوزه مواد مخدر،۱۵۰ درصد افزایش در دستگیری افراد توزیع کننده و ۷ درصد افزایش دستگیری معتادان را نسبت به مشابه سال گذشته داشته‌ایم.

به گزارش اقتصادنیوز، سرهنگ علی پورکاوه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس کاشان با اشاره به کشف 444 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سه‌ماهه نخست سال اظهار کرد: در سه‌ ماهه نخست سال جاری افزایش 265 درصدی کشفیات در حوزه مواد مخدر،150 درصد افزایش در دستگیری افراد توزیع‌کننده و 7 درصد افزایش دستگیری معتادان را نسبت به مشابه سال گذشته داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی کاشان با اشاره به همکاری گسترده با فرمانداری و آموزش‌ و پرورش در راستای مبارزه با مواد مخدر گفت: در بحث مبارزه با مواد مخدر سه رویکرد مهم آموزش و بالا بردن سطح آگاهی مردم، بازپروری معتادان و مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر دنبال می‌شود.

وی بابیان اینکه سن اعتیاد در کاشان پایین آمده است افزود: بیشترین میانگین بین مصرف‌کنندگان 18 تا 27 سال است که بدین منظور موضوع آگاه‌سازی را از مدارس آموزش‌وپرورش شروع کرده‌ایم.

پورکاوه درباره تصادفات نیز عنوان کرد: ما در کاشان شاهد کاهش 25 درصدی تصادفات منجر به فوت هستیم این در حالی است که در تصادفات جرحی 26 درصد افزایش‌یافته است که ناشی از مشکلات شهری و ترافیکی است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند