کدخبر: ۲۹۱۳۱۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

سوال یک نماینده درباره حقوق کارکنان نیروهای مسلح

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از طرح سوال خود از وزیر دفاع درباره حقوق و وضعیت معیشت کارکنان نیروی مسلح خبرداد.

به گزارش اقتصادنیوز، سید قاسم جاسمی عضو کمیسیون امنیت ‌ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، از طرح سوال خود از امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح خبر داد و گفت: طرح سوال بنده هفته گذشته از سوی هیئت رئیسه اعلام وصول شد و احتمالاً تا کنون جهت رسیدگی به کمیسیون مربوطه، ارجاع شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طبق آئیننامه داخلی مجلس پس از اعلام وصول یک سوال در جلسه علنی وزیر 10 روز فرصت دارد تا در کمیسیون مربوطه حاضر شود و پیرامون محور‌های سوال توضیح دهد، افزود: بر همین اساس پس از سر‌کشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، وزیر دفاع برای پاسخ پیرامون سوال بنده در کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی حضور یابد.

نمینده مردم کرمانشاه در مجلس در توضیح محورهای سوال خود از وزیر دفاع گفت: عدم ارائه خدمات حمایتی به ایثارگران، وضعیت نامناسب حقوق و معیشت نیرو‌های مسلح، وضعیت بیمه و مشکلات معیشتی ایثارگران و همچنین عدم اجرای حق منطقه جنگی برای نیرو‌های مسلح و... از جمله محور‌های سوال از وزیر دفاع است.

به گزارش تسنیم، علی‌اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس روز یکشنبه 26 خرداد سوال سید قاسم جاسمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده کرمانشاه از امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی ‌نیرو‌های مسلح را اعلام وصول کرد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند