کدخبر: ۲۹۲۲۴۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
وام حمام مگان و شاهزاده هری سوژه شد + عکس

وام حمام مگان و شاهزاده هری سوژه شد + عکس

وان حمام لوکس و گرانقیمتی که مگان مارکل و همسرش هری شاهزاده انگلیسی در حمام خانه خود نصب کردند، به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بهداشت نیوز؛ وان حمام لوکس و گران قیمتی که مگان مارکل و همسرش هری، شاهزاده انگلیسی در حمام خانه خود نصب کردند به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این زوج سلطنتی این وان را در حمام خانه خود در Frogmore Cottage نصب کردند. این وان که جنس آن از مس درخشان است توسط ویلیام هولاند صاحب یک شرکت لوکس که تامین‌کننده محصولات هتل‌های زنجیره‌ای Soho House است ساخته شده است.
وان حمام لوکس زوج سلطنتی انگلیس سوژه رسانه‌ها شد + عکس
 
گفته می‌شود قیمت این وان حدود ۵۰۰۰ یورو است. همچنین کاشی‌های حمام این زوج سلطنتی انگلیس توسط کمپانی معتبر دیگری با نام Bert & May که با این هتل زنجیره‌ای کار می‌کنند تامین شده است. بنا به اعلام این شرکت این کاشی‌ها از ساختمان‌های قدیمی اسپانیا که توسط صنعت‌گران جلا داده شده و جان تازه‌ای گرفته‌اند فراهم شده است. قیمت هر کاشی مورد استفاده قرار گرفته‌شده حدود ۵ یورو است.
 
هری و همسرش مگان مارکل از مشتریان هتل زنجیره‌ای Soho House به شمار می‌روند. مارکوس اندرسون مدیر این هتل زنجیره‌ای از دوستان نزدیک مگان به شمار می‌رود. این زوج همچنین مبلمان مورد نیاز خود را از Soho Home تهیه کرده‌اند.
 
هفته گذشته اعلام شد تعمیرات محل اقامت این زوج در ویندسور حدود ۲.۴ میلیون یورو هزینه داشته است که از محل مالیات تامین شد. با این حال اقلام لوکسی مانند وان حمام که آن‌ها برای منزل خود خریداری کرده‌اند از بودجه خصوصی پرداخت شده است.
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند