کدخبر: ۲۹۲۴۳۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
توهین مجدد ترامپ به مهاجران

توهین مجدد ترامپ به مهاجران

اقتصاد نیوز: رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به انتقادها از رفتار دولت این کشور با پناهجویان، خطاب به مهاجران گفت در کشور خود بمانید.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین، دونالد ترامپ در پیامی توییتری نوشت: اگر مهاجران غیرقانونی از اوضاع مراکز بازداشتی که به سرعت ساخته و یا مرمت شده‌اند، ناراضی هستند، تنها باید به آنها گفت اینجا نیایید، تمامی مشکلات حل خواهد شد.

وی همچنین پیش از آن در توییت دیگری نوشته بود: نیروهای گشت مرزی ما، کارکنان بیمارستانی، دکتر و یا پرستار نیستند. بسیاری از این بیگانگان غیرقانونی، در حال زندگی بسیار بهتر از جایی هستند که از آنجا آمده‌اند و در شرایط امن تری قرار دارند.

گفتنی است قانونگذاران دموکرات و فعالان حقوق مدنی که در چند روز اخیر از مراکز بازداشت مهاجران در مرزها بازدید کرده‌اند، اوضاع این مراکز را وحشتناک، دارای جمعیتی بیش از حد و  امکانات ناکافی در زمینه دسترسی به آب، غذا و دیگر نیازهای اولیه توصیف کردند.

همچنین بازرس وزارت امنیت میهن آمریکا روز سه‌شنبه تصاویری از مراکز بازداشت مهاجران در «ریو گرانده والی» واقع در تگزاس منتشر کردند که دو برابر ظرفیت خود، افراد در آن نگهداری می‌شوند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند