کدخبر: ۲۹۲۶۳۴ لینک کوتاه

فروش بزرگترین قصر در لس آنجلس با قیمتی باورنکردنی!

اقتصاد نیوز:مدل انگلیسی خانم «پترا اکلستون»، کاخ بزرگش در لس آنجلس را به قیمت ۱۲۰ میلیون دلار فروخت.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از تابناک، بنا به گزارش روزنامه «سان» انگلستان، این ملک ۲۰ هزار متر مربعی که سه سال است در معرض فروش گذاشته شده، گران‌ترین کاخی است که در لس آنجلس به فروش می‌رسد و یک فرد ناشناس برای آن ۱۲۰ میلیون دلار می‌پردازد.

این کاخ بزرگ که «مانور» نام دارد، پیش از این به «آرون اسپیلینگ» کارگردان سریال «چالز آنجلز: فرشتگان چارلی» تعلق داشت.

252041_318

بنا به گزارش روزنامه «سان» انگلستان، این ملک ۲۰ هزار متر مربعی که سه سال است در معرض فروش گذاشته شده، گران‌ترین کاخی است که در لس آنجلس به فروش می‌رسد و یک فرد ناشناس برای آن ۱۲۰ میلیون دلار می‌پردازد.

این قصر در سال ۱۹۹۱ میلادی برای «کاندی» همسر اسپیلینگ ساخته و به «کاندی لند» معروف شد، سپس پترا اکلستون پنج سال پس از مرگ آرون، کاخ را در سال ۲۰۱۱ میلادی به قیمت ۸۱ میلیون دلار خرید.

این کاخ ۱۲۳ اتاق، ۲۷ دستشویی و یک سالن بولینگ، گلخانه‌ای برای کاشت گل، اتاق مجهز به کنترل آب و هوا برای انبار کردن نقره دارد. سالن آرایش، چند اتاق برای بسته بندی هدایا، اتاقی برای ذخیره نوشیدنی و پنیر فرانسوی، محل نگهداری تجهیزات ساخت و ساز، اتاق بازی، باغ گل رز، باغ، استخر، آبگرم و زمین تنیس و... از دیگر امکانات این کاخ اند.

پترا دختر میلیاردر «برنی اکلستون»، از زمان خرید این کاخ، یک کلوب شبانه در زیرزمین و اکواریوم‌هایی از ماهی‌های بزرگ و عجیب و غریب را به آن اضافه کرد.

علاوه بر این، کاخ دارای یک پارکینگ با گنجایش ۱۰۰ ماشین است و پترا سالن مو و اتاق ماساژ هم به کاخ اختصاص داده بود.

این بزرگترین خانه در لس آنجلس و یکی از بزرگترین خانه‌های خانوادگی در همه ایالت کالیفرنیاست که از کاخ سفید با ۵۰۰۰ متر مربع مساحت، بزرگتر است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند