طرح جالب سوپراستار سینمای هند برای نشاط جوانان و اشتغالزایی

کدخبر: 292836
اقتصادنیوز : سلمان خان، هنرپیشه معروف سینمای هندوستان از طرح ویژه خود برای ایجاد اشتغال و همچنین حفظ سلامتی و نشاط جوانان این کشور تا سال ۲۰۲۰ خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نق از باشگاه خبرنگاران جوان،طرح جالب سوپراستار سینمای هند برای ایجاد اشتغال و نشاط جوانان به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سلمان خان، سوپراستار سینمای هندوستان، بالیوود از طرح خود برای راه‌اندازی ۳۰۰ باشگاه بدنسازی خبر داد. به گفته سلمان‌خان، او قصد دارد این تعداد باشگاه را تا سال ۲۰۲۰ در سراسر این کشور راه‌اندازی کند. سلمان‌خان اکنون دارای ۲۷ باشگاه زنجیره‌ای بدنسازی در هندوستان است.

این بازیگر مشهور سینمای هندوستان هدف از این کار را ایجاد یک زنجیره سالم انسانی قدرتمند اعلام کرد. سلمان خان با ایجاد ۲۷ باشگاه نه‌تنها فضایی را برای سلامتی و تندرستی شهروندان هندوستانی فراهم آورده بلکه موجب ایجاد اشتغال برای مربیان بدنسازی شده است. هدف او از گسترش این زنجیره سلامت قدرتمند ایجاد جنبش هند سالم است.

 سلمان خان با طرح این هدف خود در حالی خبرساز می‌شود که حدود ۱ ماه پیش نیز واکنش این ستاره مطرح بالیوود به بدرفتاری یکی از محافظانش با یک هوادار او به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. پس از آنکه یکی از محافظان سلمان خان اقدام به هل دادن یک دختر خردسال کرد او بلافاصله به این رفتار واکنش نشان داد و محافظ خود را با زدن یکی سیلی مورد تنبیه قرار داد.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید