کدخبر: ۲۹۲۹۸۵ لینک کوتاه

خانواده شگفت‌انگیز قمی و ۵قلو‌های افسانه‌ای + فیلم

اقتصادنیوز؛ بعضی از اتفاق‌ها هستند که می‌توانند برای همیشه زندگی ما را تغییر دهند؛ مثل تولد یک فرزند. حالا تصور کنید که این یک ضربدر ۵ شود! آن وقت حتما زندگی شما و اطرافیان‌تان دگرگون خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ مجتبی اصغری، راننده اسنپ، و همسرش فاطمه باقریان این زندگی را تجربه می‌کنند و از شیرینی‌ها و سختی‌های داشتن ۵ قلو روایت می‌کنند.

خانواده‌ای شگفت‌انگیز

بعد از اینکه مادر پنج‌قلوهای قمی در گفت‌وگویی با روزنامه شهروند از تجربیات مادرانه‌اش گفت، روابط عمومی اسنپ با این زوج تماس گرفت تا بیشتر در جریان زندگی آنها قرار گیرد. داستان این خانواده پر از شنیدنی‌های جذاب است؛ خانواده‌ای که در ابتدا قرار بود ۶ نفره شود اما در دقایق آخر سروکله نفر هفتم هم پیدا شد. مجتبی اصغری حدود ۷ ماهی است که در اسنپ مشغول به کار است و با توجه به آزاد بودن ساعت کاری در این سامانه می‌تواند هم به وظایف پدر ۵ فرزند بودن عمل کند، هم هزینه‌های این خانواده بزرگ را تأمین کند. اسنپ هم با اختصاص کمک هزینه‌ای تلاش دارد تا در این مسیر در کنار این خانواده دوست داشتنی باشد. اگر دوست دارید در مورد این خانواده شگفت‌انگیز بیشتر بدانید به وبلاگ اسنپ مراجعه کنید. این بار که درخواست سفر دادید کمی دقت کنید شاید پدر پنج‌قلوها همسفر شما شده باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند