کدخبر: ۲۹۳۴۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
هاشمی مشکلات مترو را تایید کرد/ نامه هاشمی به حناچی با موضع هواکش های مترو

هاشمی مشکلات مترو را تایید کرد/ نامه هاشمی به حناچی با موضع هواکش های مترو

اقتصادنیوز : رئیس شورای اسلامی شهر تهران از نامه به شهردار تهران در خصوص هواکش های خط ۶ متر خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،تاکنون گزارشی از عملکرد مترو در سال‌های اخیر در صحن شورای شهر تهران ارائه نشده است. این در حالی است که برخی از کارشناسان این حوزه معتقدند مترو در رکود بی سابقه‌ای به سر می‌برد و بسیاری نواقص مترو همچنان رفع نشده است.

انتقادهایی به نقص ایمنی در بخش‌های بهره برداری شده خط ۶ مترو و نبود هواکش‌های میان تونلی موضوعاتی است که گفته می‌شود هنوز از سوی مدیران شهری برطرف نشده است را با محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران که روزگاری مدیرعامل شرکت مترو تهران بوده است مطرح کرده و اینکه انتظار می‌رفت وی با دغدغه‌ای که در خصوص مترو دارد ورود جدی تری به عقب افتادگی‌ها در این حوزه داشته باشد.

هاشمی   می‌گوید: ان شاءالله وقت بیشتری برای مترو می‌گذارم. نظر من هم مشابه نظر شما است و آن را تأیید می‌کنم.

اما اصولاً به کارهای اجرایی دخالتی نمی‌کنم زیرا دخالت زیاد در کارهای اجرایی شائبه این را ایجاد می‌کند که مدیریت شورا تق و لق شده است بنابراین ترجیح داده ام در این مدت دخالت تذکری داشته باشم.

وی در خصوص اینکه مدتی پیش نگرانی‌هایی در خصوص هواکش‌های میانی خط ۶ را با شهردار تهران مطرح کرده اید، این موضوع به سرانجامی رسید گفت: نامه دیگری به شهردار تهران در این خصوص ارسال شده است و این موضوع را پیگیری کرده می‌کنم. مشکلات در مترو را در حد شورا و نه به صورت اجرایی دنبال می‌کنم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند