کدخبر: ۲۹۴۰۰۳ لینک کوتاه

معاون دبیر کل حزب الله لبنان:

تمام ملت‌های منطقه وام‌دار کرامت ایران هستند

اقتصادنیوز؛ نعیم قاسم، معاون دبیر کل حزب الله لبنان گفت: «تمام ملت­‌های منطقه وام‌دار کرامت ایران هستند».

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛  «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان در واکنش به اقدام آمریکا در درج نام دو نفر از نمایندگان پارلمان این کشور در فهرست تروریسم تأکید کرد: «آنها از دستاویز تحریم‌­های اقتصادی علیه ما استفاده می­‌کنند و این مصداق حقیقی دشمنی است، آنها دشمنی سیاسی را نیز علیه ما به کار می­گیرند، هدف قرار دادن نمایندگان با تحریم‌­های اقتصادی تعبیری غیر از هدف قرار دادن نمایندگان مردم ندارد».

درج نام نمایندگان پارلمان در فهرست تروریسم اراده ما را تقویت می­‌کند/ ایران الگوی عملی ماست

شیخ قاسم در ادامه افزود: «اگر نمایندگان یا مسئولان دیگر یا هر حزب و فرد دیگری را در لیست تحریم­‌ها و فشارها قرار دهید، بر اراده ما افزوده شده و ما را به فکر پیروزی در این نبرد خصمانه علیه محور مقاومت می­‌اندازد.

وی تأکید کرد که جهان سرگرم دشمنی‌­های مکرر آمریکا علیه ایران است، حال باید پرسید که ایران برای عبور از این دشمنی­‌ها و فشارها چه کرد؟ ایران قابیلت خود را در رهبری محور مقاومت و حمایت از ملت‌­های منطقه ثابت کرد و توانست دستاوردهای بی‌­شماری محقق کند.

شیخ نعیم قاسم تأکید کرد که اگر ایران و حمایت آن از مقاومت لبنان نبود، این ثبات فعلی نه در مقاومت فلسطین و نه در پیروزی سوریه در مقابله با توطئه‌ها و نه آزاد سازی عراق و نه پایداری یمن هیچ‌یک عملی نمی­‌شد.

وی در پایان گفت: «تمام ملت­‌های منطقه وام‌دار کرامت ایران هستند».

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند