کدخبر: ۲۹۵۸۱۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پرواز دمای قم به ۴۵ درجه سانتیگراد

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به ۴۵ درجه خواهد رسید.

به گزارش اقتصادنیوز، محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش موقت ابر است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 26 درجه و 45 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 27 درجه و 45 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی ابری در برخی ساعات افزایش موقت ابر و وزش باد نسبتا شدید و گرد و غبار است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد افزایش موقت ابر و وزش باد نسبتا شدید و گرد و غبار در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 27 درجه و 45 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 26 درجه و 43 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 25 درجه و منطقه فدک با 43 درجه بود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند