کدخبر: ۲۹۶۷۳۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
توقف موقتی ثبت‌نام متقاضیان خادمیاری رضوی

مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی خبرداد

توقف موقتی ثبت‌نام متقاضیان خادمیاری رضوی

اقتصادنیوز: مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی گفت: توقف ثبت نام متقاضیان خادمیاری رضوی موقتی است و در آینده نزدیک ثبت نام جدید از متقاضیان آغاز خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از کانال خبری دبیرخانه رسانه‌ای خادمیاران رضوی، علی اکبر عصار نیا مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی با بیان این خبر اظهار کرد: تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر از سراسر کشور در طرح خادم یارای رضوی ثبت کرده‌اند و پس از اتمام مراحل اداری و آموزشی این افراد، ثبت نام جدید از متقاضیان صورت خواهد گرفت.

به گفته مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی تا کنون فرآیندهای اداری، گزینشی و آموزشی ۶۰ درصد از متقاضیانی که در گذشته در طرح خادم یاری رضوی ثبت نام کرده‌اند، به اتمام رسیده است و بعد از پایان مراحل گزینشی و شروع به خدمت داوطلبان فعلی ثبت نام جدید هم مجدد شروع خواهد شد.

عصارنیا در ادامه به ۲۸ عرصه تخصصی خدمت خادم یاران رضوی اشاره کرد و گفت: عرصه‌های فرهنگی، تعلیم و تربیت، بانوان، مشاوره خانواده و محرومیت‌زدایی شامل توزیع ارزاق، سفره‌های اطعام و کمک به محرومان و تأمین جهیزیه محرومان بیشترین عرصه‌های خدمت متقاضیان طی یک سال گذشته را به خود اختصاص داده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند