کدخبر: ۲۹۸۱۴۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

سرنوشت خروجی‌‌های پرسپولیس و استقلال

اقتصاد نیوز:برای فصل جدید ۱۷ بازیکن از استقلال و ۷ بازیکن از پرسپولیس جدا شدند.

به ئگزارش اقتصاد نیوز و به نقل از نود، تغییرات استقلال به قدری زیاد بود که نارضایتی هواداران این تیم را هم به همراه داشت. مقصد بازیکنان جدا شده از استقلال هم متنوع بود. 6 بازیکن این تیم در لیگ برتر جابجا شدند؛ نیمی از این تعداد به پدیده پیوستند، سهرابیان پیراهن سایپا را پوشید، میثم تیموری با تراکتور توافق کرد و اسماعیل‌زاده هم شاگرد کمالوند شد.

اللهیار صیادمنش مهم‌ترین نقل‌وانتقال این تیم بود که با فنرباغچه قرارداد بست و لژیونر شد. خسرو حیدری از فوتبال خداحافظی کرد و نورافکن به لیگ بلژیک برگشت. حسین حیدری به تیم لیگ یکی قشقایی پیوست و منشا، پاتوسی و طارق هم با ترک ایران به لیگ‌های امارات و مصر اضافه شدند.

همچنین تکلیف چهار بازیکن استقلال هم هنوز مشخص نشده و روزبه چشمی، پژمان منتظری، رضا کریمی و ایسما همچنان بدون تیم‌اند. هر چند که بازیکنان جدا شده پرسپولیس خیلی کمتر از استقلال بود و 10 بازیکن کمتری از دست داد، ولی جدایی ستاره‌های این تیم هم حسابی پر سر و صدا بود. سروش رفیعی به پدیده پیوست، شایان مصلح شاگرد قلعه‌نویی شد و درویش‌وند و کریمی هم به بوشهر رفتند. ماریو بودیمیر به کرواسی برگشت؛ طاهرخانی و شریفی هم هنوز با تیمی قرارداد نبستند.

مقصد خروجی‌های استقلال و پرسپولیس

13980519549_1

 

 

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند