کدخبر: ۲۹۸۲۱۸ لینک کوتاه

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران:

کدام کشور می تواند ادعا کند از ایران امن‌تر است؟

اقتصادنیوز؛ رمضان شریف، معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران گفت: جمهوری اسلامی ایران با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و قدرت نظامی ما از امنیت بالایی برخوردار هستیم ؛کدام کشور می تواند ادعا کند از ایران امن‌تر است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ رمضان شریف در آیین تجلیل از خبرنگاران مازندران که در سالن اجتماعات سپاه کربلای استان برگزار شد، اظهار داشت: اعتقاد داریم که کار خبری رسانه ای یکی از مولفه های اصلی قدرت هر کشوری می تواند باشد بویژه در جمهوری اسلامی ایران که اصلی ترین قدرت آن گفتمان انقلاب اسلامی است.

رمضان شریف

وی با بیان اینکه ما افتخار می کنیم در کشوری زندگی می کنیم که پیام آن برگرفته از وحی الهی است،گفت: نظام مبتنی بر ولایت فقیه نسخه شفا بخش برای ماست.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران کشور گفت: تمام هیاهویی که در دنیا بلند شده بخاطر قدرت و قوت این گفتمان است.

وی تصریح کرد: در 40 سال گذشته در رویایی با دشمن دست و پنجه نرم کردیم تا انقلابمان راحفظ کنیم از پیروزی انقلاب اسلامی تا هشت سال دفاع مقدس که از 80 میلیون جمعیت کشور 50 میلیون مبارزات قبل انقلاب و دفاع مقدس را ندیدند.

شریف ادامه داد: از اینرو رسانه های غربی تلاش می کنند با جنگ روانی خود در حوزه های مختلف سیاسی،اجتماعی و فرهنگی شروع کنند اما جمهوری اسلامی صحه صدر و قدرت تحمل آن بالا است.

وی پشیمان کردن از گذشته را نخستین محور دشمن دانست و تصریح کرد: دشمن به شدت تلاش می کند همه چیز را درهم ریخته و بحرانی به افکار عمومی القاء کند.

شریف ادامه داد: امپراطوری رسانه ای دشمن تلاش می کند ما را از گذشته خودمان پشیمان کند.

وی با بیان اینکه دشمن چیزی برای عرضه در مقابل جمهوری اسلامی ندارد،افزود: وضعیت در ارودگاه دشمن بحرانی است.

شریف، افزود: امنیت عالی ترین نیاز در مرز جغرافیایی هر کشور است، جمهوری اسلامی ایران نیز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و قدرت  نظامی ما از امنیت بالایی برخوردار هستیم ؛کدام کشور می تواند ادعا کند از ایران امن تر است.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران کشور،خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین مسائل جوامع انسانی نداشتن رهبری لایق است که بتواند کشور را خوب اداره کنند. اما جمهوری اسلامی به فضل الهی با رهبری شجاع و لایق اداره شده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند