کدخبر: ۲۹۸۳۲۲ لینک کوتاه

یک عکس، یک واقعیت؛ الفاتحه!

اقتصاد نیوز:یکی از خبرنگاران ورزشی ایران از انفعال کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص خشونت های این ورزشی انتقاد کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز، حسین قدوسی نوشت: کمیته انضباطی پرسپولیس و سپاهان را یک جلسه محروم از تماشاگر کرده و حالا اعلام شده این محرومیت تعلیقی است اما آقای حسن زاده هنوز به این سوال پاسخ  نداده و نگفته تماشاگران متخلف سپاهان بابت تخلف در کدام بازی یک جلسه آن هم  تعلیقی محروم شده اند؟! دلیل این محرومیت پرت کردن ماموران از سکوها به پایین و سنگباران و فحاشی گسترده و سازماندهی شده علیه تماشاگران پرسپولیس در دیدار برگشت لیگ بوده یا بازی نیمه نهایی جام حذفی که  تماشاگران منتسب به سپاهان  با سنگ، چاقو، زنجیر و دیگر ادوات بیش از ۱۵۰ تماشاگر حامی پرسپولیس را طبق اعلام اورژانس مجروح و مضروب  کردند که منجر  آسیب دیدگی دو هوادار از ناحیه چشم شد و اتومبیل خبرنگاران اعزامی از تهران هم خرد و خمیر شد! 

خشونت در فوتبال ایران

این اتفاقات در حالی رخ داد که بازیکن سپاهان و برخی تماشاگران ضمن تهدید از  پرسپولیسی ها خواسته بودند به استادیوم نیایند! و دو سوال آخر؛ تخلف تماشاگران پرسپولیس هم به همین اندازه بوده که حکم یکسان صادر شده و آیا اعمال فشار مجلسی های اصفهان هیچ تاثیری در حکم نداشته؟ متاسفیم! عدالت در فوتبال ایران؛ الفاتحه!

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند