کدخبر: ۲۹۸۶۸۱ لینک کوتاه

سفر وزیر بهداشت به ساوه

اقتصاد نیوز: وزیر بهداشت دقایقی پیش وارد ساوه شد و در بدو ورود به این شهرستان مورد استقبال استاندار مرکزی و جمعی از مقامات استان و شهرستانی قرار گرفت.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، مقام عالی وزارت بهداشت به منظور افتتاح یک شرکت داروسازی،  برای بار دوم در سالجاری به ساوه سفر کرده است.

به گفته سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی دکتر سعید نمکی پس از افتتاح یک شرکت داروسازی در ساوه به منظور بررسی وضعیت بهداشتی و درمانی، بازدید از مراکز ارائه خدمات سلامت محور و افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بهداشت و درمان به محلات و دلیجان سفر خواهد کرد.

دکتر جمالیان افزود: وزیر بهداشت در سفر به دلیجان از بیمارستان امام صادق(ع) شهر دلیجان بازدید خواهد کرد و مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان را مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد داد و در پایان در شهرستان محلات نیز ضمن کلنگ زنی پایگاه سلامت کوی آزادگان، از بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان بازدید به عمل خواهد آورد .

گفتنی است، وزیر بهداشت در روزهای آینده به منظور بررسی وضعیت بهداشت و درمان اراک و بازدید از پروژه های در حال ساخت به این شهر سفر خواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند