خشم دوباره ترامپ از رسانه محبوب خود

کدخبر: 299289
اقتصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از شبکه خبری فاکس‌نیوز به دلیل انتشار نتایج یک نظرسنجی که مطابق میل وی نبوده به شدت انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا از شبکه خبری فاکس نیوز به دلیل انتشار نتایج یک نظرسنجی درباره خود به شدت انتقاد کرد.

ترامپ که همیشه به رسانه‌هایی که علیه وی می‌نویسند، حمله می‌کند مدعی شد که فاکس‌نیوز نیز از وی روی‌گردان شده است.

فاکس نیوز روز چهارشنبه گذشته در نظرسنجی که منتشر کرده بود اعلام کرد که میزان افت محبوبیت ترامپ به 56 درصد رسیده است.

فاکس‌نیوز نوشت که دلیل اصلی افت محبوبیت رئیس جمهور آمریکا حوادث تیراندازی کور اخیر در ال‌پاسو ایالت تگزاس و دیتون ایالت اوهایو بوده است که در پی آن 31 نفر کشته شدند. (جزئیات بیشتر)

ترامپ در واکنش به این نظرسنجی گفت که مشکلی در فاکس‌نیوز در جریان است.

وی همچنین گفت که به نتایج نظرسنجی که توسط فاکس‌نیوز منتشر شده اعتقادی ندارد.

رئیس جمهور آمریکا مدعی شد:«فاکس تغییر کرده است. بدترین نظرسنجی‌های مربوط به من همیشه از فاکس بوده است. چیزی در فاکس‌نیوز در جریان است که من از آن خوشحال نیستم.»

وی با ادعای اینکه آمار افت محبوبیت وی که توسط فاکس‌نیوز منتشر شده ناردست است، گفت: «فکر می‌کنم که فاکس در حال ارتکاب اشتباه بزرگی است.»

شبکه فاکس‌نیوز یکی از شبکه‌های محبوب دونالد ترامپ به حساب می‌آید، به طوریکه بعد از انصراف ترامپ از اقدام نظامی علیه ایران بعد از ساقط شدن پهپاد جاسوسی آمریکا در حریم هوایی ایران، برخی گزارش‌ها نشان می‌داد که رئیس‌جمهور آمریکا به توصیه «تاکر کارلسون» مجری شبکه فاکس‌نیوز از اقدام نظامی علیه ایران صرفنظر کرده است.

این مجری شبکه فاکس‌نیوز گفته بود که جنگ‌طلبان آمریکا به هیچ عنوان منافع رئیس‌جمهور را در نظرنمی‌گیرند و اگر ترامپ به جنگ با ایران برود، باید با شانس پیروزی مجدد در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا خداحافظی کند.

رئیس‌جمهور آمریکا پیش از این رسانه‌های جریان اصلی آمریکا از جمله نیویورک‌تایمز، واشنگتن‌پست، سی ان ان و ... را به انتشار «اخبار دروغ» متهم کرده و آن‌ها را «رسانه جعلی» خوانده است.

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما