ویشکا آسایش در یک نقش جدید

کدخبر: 299776
​با صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «گورکن»، فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی کاظم ملایی و تهیه کنندگی سینا سعیدیان به‌زودی آغاز می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایلنا،این فیلم که دومین ساخته ملایی پس از فیلم  «کوپال» به حساب می‌آید روزهای پایانی پیش تولید خود را پشت سر می‌گذارد و تاکنون ویشکا آسایش نخستین بازیگری است که حضورش در این فیلم با  قطعی شده است. «گورکن» اولین فیلمی است که آسایش در سال ۹۸ جلوی دوربینش می‌رود.

«کوپال» اولین ساخته‌ی کاظم ملایی است که بهار سال گذشته در گروه هنر و تجربه اکران شد و تاکنون در بخش مسابقه بیش از ۷۰ جشنواره خارجی به نمایش درآمده و در فستیوالهایی چون «ششمین جشنواره‌ی براشوف کانادا»، «سی و چهارمین جشنواره‌ی بوگوتای کلمبیا»، «بیست و ششمین جشنواره‌ی برکلی آمریکا»، «دوازدهمین جشنواره‌ی همیلتون کانادا»، «هفتمین جشنواره‌ی ویاوگای آمریکا»، «سیزدهمین جشنواره‌ی هانتینگتون بیچ آمریکا»، «پنجمین جشنواره‌ی هنرهای زیبای آمریکا» و ... جایزه‌ی بهترین فیلم را دریافت داشته است.

همچنین سینا سعیدیان تهیه کننده «گورکن» نیز پیش از این در فیلم‌های «شَنِل» و «بنفشه آفریقایی» به عنوان مجری طرح حضور داشته و تهیه کننده «اینجا کسی نمی‌میرد» بوده است.

این فیلم چند بازیگر مطرح دیگر دارد که طی روزهای آینده معرفی می‌شوند. پیش بینی می‌شود نخستین نمایش فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر باشد.

اخبار تیتر یک
  • روایت مرکز آمار از وضعیت تورمی در دی ماه

    در نخستین ماه زمستان تورم ماهانه دردی ماه ۱.۸ درصد ثت شد. این میزان کمترین حد تورمی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون بوده است.

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید