کدخبر: ۳۰۰۱۲۶ لینک کوتاه

رونمایی از برنامه جایگزین ۹۰ فردوسی پور + جزییات

اقتصاد نیوز:برنامه تحلیلی فوتبال برتر، که جایگزین برنامه نود شده است، از این هفته دوشنبه شب ها روی آنتن شبکه شبکه سه می رود.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از فوتبالی، هر چند برخی رسانه ها خبر داده بودند که این برنامه قرار است با نام نود پلاس روی آنتن شبکه سه برود اما نام این برنامه نود پلاس نیست و شاید فوتبال برتر پلاس یا به علاوه فوتبال برتر باشد. در هر حال فعلا و تا این لحظه به نظر می  رسد برنامه تحلیلی فوتبال برتر، با همان فوتبال برتر روی آنتن شبکه سه سیما و با اجرای محمد حسین میثاقی، ساعت 22:30 میثاقی همزمان با شروع لیگ برتر به روی آنتن شبکه سه می رود. 

محمدحسین میثاقی  قصد دارد در این برنامه به چالش‌های فوتبال ایران و مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران بپردازد و ظاهرا در این هفته بحث بلیت فروشی لیگ برتر و امکانات ورزشگاهها به صورت ویژه ای بررسی خواهد شد

بعد از تعطیلی برنامه نود، مدتی برنامه فوتبال برتر تحلیل در شبی غیر از دوشنبه با اجرای محمد حسین میثاقی روی آنتن رفت و  حالا در فصل جدید قرار است برنامه‌ای مشابه دوشنبه شب ها روی آنتن برود. مهدی هاشمی که تهیه کننده برنامه فوتبال برتر بود تهیه کنندگی برنامه فوتبال برتر تحلیلی را هم بر عهده دارد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند