کدخبر: ۳۰۰۱۷۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بیل کلینتون و خانواده اش در مهمانی میلیاردر ایرانی +عکس

​اقتصاد نیوز:رئیس جمهور و وزیر خارجه سابق آمریکا در جریان گذراندن تعطیلات در همپتون در ضیافت جوزف معینیان سرمایه‌گذار و میلیاردر ایرانی نیز شرکت کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز، در تصاویر منتشر شده از ایندو نفر، هیلاری ۷۱ ساله با همان پیراهن آستین کوتاه روز قبل دیده شد اما در عوض شلوار آبی روشن و یک جفت کفش ورزشی دیگر را انتخاب کرده بود. او همچنین یک کلاه سفید بر سر و عینک آفتابی زده بود. بیل ۷۳ ساله نیز با یک شلوار کوتاه بژ، پیراهنی با آرم بنیاد کلینتون و کفش ورزشی سفید دیده شد.

کلینتون ها عاشق تعطیلات در همپتون هستند و سالهاست که به این منطقه می روند. آنها قبلا یک عمارت که ۱۸ میلیون دلار ارزش دارد را ۱۰۰هزار دلار اجاره کرده بودند. بیل و هیلاری همچنین در مهمانی آخر هفته در خانه جوزف معینیان سرمایه‌گذار ایرانی در حوزه املاک و مستغلات شرکت کردند. معینیان ۶۵ ساله از طرفداران دیرینه خانواده کلینتون و شخص هیلاری بوده است و نازی همسرش یکی از اعضای قدیمی تیم مشاوران سیاست خارجی او در مورد ایران است. معینیان در خانواده‌ای کلیمی در تهران متولد شده و در سن ۱۷ سالگی به آمریکا مهاجرت کرد. شرکت معینیان گروپ در سال ۱۹۸۲ میلادی در آمریکا تاسیس شد و در حوزه املاک فعالیت کرد.

بیسل کلینتون و خانواده در میهمانی یک ایرانی

این مطلب برایم مفید است
50 نفر این پست را پسندیده اند