کدخبر: ۳۰۰۲۷۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

سرطان زیر سایه فوتبال !

اقتصاد نیوز:سرمربی بولونیا که به دلیل بیماری سرطان خون در بیمارستان بستری بود آن جا را ترک کرد تا تیمش را در هفته نخست سری‌آ برابر ورونا همراهی کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از رسانه  آس اسپانیا، سینیشا میهایلوویچ زمانی که با چشمان گریان اعلام کرد از بیماری سرطان خون رنج می‌برد به یک نکته مهم اشاره کرد. سرمربی بولونیا گفت: به خاطر ترس گریه نمی‌کنم چون من در این جنگ پیروز خواهم شد.

پس از ۴۱ روز بستری بودن در بیمارستان سنت اورسولا شهر بولونیا گاتزتا دلو اسپورت اعلام کرد میهایلوویچ سوار ماشینش شد تا به ورونا برود. در آن جا قرار بود تیمش نخستین بازی فصل سری آ را انجام دهد.

میهایلوویچ از راه دور و از طریق دوربین‌های باشگاه تمرینات تیمش را پیگیری می‌کرد. او به بازیکنانش گفته بود که در هفته نخست در کنارشان حضور خواهد داشت و به قولش عمل کرد. سرمربی کروات در هتل محل اقامت بولونیا حاضر شد و این اتفاق باعث شگفتی اعضای تیم شد. سپس با آنها به ورزشگاه بنتگودی رفت؛ جایی که قرار بود دو تیم ورونا و بولونیا به مصاف هم بروند. این خبر همه ایتالیا را تحت تاثیر قرار داد و همه منتظر بودند دوباره او را روی نیمکت ببینند. او خسته بود اما مانند همیشه اشتیاق داشت. بازی ورونا و بولونیا فارغ از نتیجه به لطف حضور سرمربی کروات به یک دیدار فراموش نشدنی تبدیل شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند