کدخبر: ۳۰۰۷۸۶ لینک کوتاه

صحبت درگوشی‌ مسی و رونالدو +عکس

اقتصاد نیوز:مراسم انتخاب بهترین های اروپا دیشب به پایان رسید و در نهایت ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن فصل اروپا انتخاب شد.

به گزارش اقتصاد نیوز، در طی مراسم لیونل مسی و رونالدو که کنار یکدیگر هم نشسته بودند، چندین بار در گوش یکدیگر صحبت کردند و بی شک هواداران فوتبال علاقه زیادی دارند بدانند چه صحبت های بین این دو فوق ستاره دنیای فوتبال رد و بدل شده است.

مسی و رونالدو

کریستیانو رونالدو زمانی که روی سن رفت گفت: «اولین فصل حضور خود در ایتالیا؟ سال ویژه ای  را در این کشور سپری کردم. رابطه ام با لیونل مسی؟ ما 15 سال است در کنار یکدیگر روی سن حضور پیدا می کنیم. رسیدن به این موقعیت کار آسانی نیست اما ما قطعا رابطه خوبی با یکدیگر داریم. ما هنوز با هم شام نخورده ایم اما این پیشنهاد خوبی است. این اتفاق می تواند رخ بدهد زیرا هم همسر من و هم لیونل مسی آرژانتینی هستند. ما یکدیگر را به سمت جلو سوق می دهیم و اینکه بخشی از تاریخ فوتبال هستیم اتفاقی خوشایند است. رقابت خوبی بین ما در دنیای فوتبال وجود دارد و این موضوعی طبیعی و خوب است. باید بگویم که رابطه بسیار خوبی با لیونل مسی دارم.»

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند