کدخبر: ۳۰۰۸۵۲ لینک کوتاه

شگفتانه‌های پدافندی ایران که دشمن را در ۲۰۰ مایلی تنگه هرمز متوقف کرد

اقتصادنیوز: فرمانده پدافند هوایی ارتش گفت: قطار پدافند هوایی در ریلی قرار گرفته است که نمی‌توان توقفی برای آن درنظر گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش کشورمان در پیش خطبه های نماز جمعه این هفته تهران گفت: پدافند هوایی در چهل سال گذشته غیر از نقش آفرینی در هشت سال دفاع مقدس و کمبودهای موجود در حال تبدیل شدن به قدرتی در منطقه است.

او افزود: قطار پدافند هوایی در ریلی قرار گرفته است که  نمی توان توقفی برای آن نمی توان متصور شد. دشمن در منطقه جنگ را در عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با شدت دنبال می کند.هزینه تسلیم بسیار سنگین تر از مقاومت است. اگر امروز آمادگی و رصد بی نقص به دشمن و برخورد قاطعانه با دشمنان باعث پشیمانی دشمن می شود و ماشین جنگی خود را فاصله ۲۰۰ مایلی تنگه هرمز متوقف کرده و جرات وارد شدن به خاک کشورمان را ندارد به واسطه هوشیاری نیروهای مسلح به رهبری رهبر فرزانه کشومان است.

بیشتر بخوانید: سامانه سلاح پدافند هوایی پیشرفته «۱۵ خرداد» رونمائی و به نیروی پدافند هوایی ارتش تحویل شد

امیر صباحی فرد خاطرنشان کرد: معتقدیم امینیت غرب آسیا با حضور کشور‌های منطقه قابل تامین است و حضور کشور‌های فرا منطقه‌ای و رژیم منحوس اسرائیل در خلیج فارس تنش زا خواهد بود و نتیجه‌ای جز نا امنی نخواهد داشت.

او ادامه داد: به رهبران کشور‌های منطقه توصیه می کنیم از پیوستن به ائتلاف آمریکا در خلیج فارس و همکاری با کشور‌های فرامنطقه‌ای در این زمینه خود داری کرده و امنیت منطقه را توسط نیرو‌های درون منطقه‌ای و با توجه به سیاست‌های امنیتی منطقه تامین کنند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: دشمن در منطقه جنگ را در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با شدت دنبال می‌کند، در چنین شرایطی هزینه تسلیم بسیار سنگین‌تر از مقاومت است.

او تاکید کرد: پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب با رهنمود‌های رهبری با پیشرفت خود شگفتانه‌های زیادی را نمایان خواهد کرد که باعث هراس و وحشت در دل دشمنان این نظام خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند