کدخبر: ۳۰۱۱۶۴ لینک کوتاه

ماجرای تیراندازی یک زن در بازار تهران

اقتصاد نیوز:تیراندازی بازار تهران زیر سر یک زن بود.او فرار کرد اما شوهرش به دام افتاد. زن و مرد مشکوک که زوج بودند سارق مغازه های بازار تهران بودند و دستگیر شدند.

 به گزارش اقتصثاد نیوز و به نقل از رکنا، رئیس کلانتری 113 بازار از دستگیری یکی از زوج های سارق مغازه های بازار با 5 فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم هنگام سرقت شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ "اسدعلی الماسی" بیان داشت: تعداد چند فقره سرقت از مغازه های بازار به کلانتری اعلام شد و تعداد گشت های انتظامی افزایش یافت.

وی بیان داشت: گشت زنی های هدفمند ادامه داشت تا اینکه بامداد روز جاری عوامل گشت ضربت سر کلانتری هفتم در خیابان پانزده خرداد در حال گشت زنی بودند که به یک زن و مردی مشکوک شدند و برای بررسی موضوع به این زوج نزدیک ولی آنها به محض مشاهده گشت انتظامی سرکلانتری از محل گریختند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان که همچنان بدون توجه به فرمان های پلیسی از محل متواری می شدند ماموران گشت انتظامی برای دستگیری متهمان چند تیر هوائی شلیک و موفق شدند یکی از زوج ها را که مردی جوان بود، دستگیر شد.

وی تصریح کرد: از متهم تعداد پوشاک سرقتی از قبیل: 13 عدد لباس بچگانه و 2عدد شلوار به همراه ابزاری که در مغازه ها را تخریب می کردند، کشف شد.

سرهنگ الماسی گفت: متهم در کلانتری به 5 فقره سرقت با همکاری زوج دیگر اعتراف و اظهار داشت: برای اینکه ماموران به آنها شک نکنند تحت پوشش زوج اقدام به سرقت می کردند

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند