کدخبر: ۳۰۱۲۳۳ لینک کوتاه

دادستان شهرکرد دچار سانحه رانندگی شد

معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد گفت: دادستان شهرکرد صبح امروز در حالی که عازم یک مأموریت به تهران بود دچار حادثه رانندگی شد، حال عمومی وی هم‌اکنون خوب است.

به گزارش اقتصادنیوز، علی خسروی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرکرد، گفت: دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد صبح امروز در حالی که عازم یک مأموریت به تهران بود دچار حادثه رانندگی شد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد افزود: خوشبختانه هم‌اکنون حال عمومی وی رضایت‌بخش بوده و در بیمارستان شاهین‌شهر بستری است.

وی ادامه داد: این حادثه نزدیک بادرود رخ داده است و با اینکه تصادف سنگینی بود اما هیچ مشکلی برای عبدالرضا علیمحمدی پیش نیامد.

خسروی خاطرنشان کرد: امروز صبح مقرر بود جلسه‌ای با حضور وزرای کشور و نیرو، استاندار اصفهان و چهارمحال و بختیاری، دادستان اصفهان و شهرکرد و مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه‌ای اصفهان و چهارمحال و بختیاری در وزارت کشور برگزار شود و دادستان شهرکرد نیز عازم تهران برای شرکت در این جلسه بود که دچار حادثه شد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد اضافه کرد: به دلیل وقوع حادثه برای دادستان شهرکرد من در جلسه مذکور شرکت کردم که در آن تا حدودی مشکلات بررسی و مقرر شد وزارت نیرو پیگیر مباحث کارشناسی باشد تا در سفر وزیر نیرو به چهارمحال و بختیاری مباحث مربوط به آب خاتمه پیدا کند.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند