کدخبر: ۳۰۱۵۷۰ لینک کوتاه

هشدار جدی وزارت دفاع یمن به عربستان و امارات

وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در صنعا ضمن هشدار به ائتلاف متجاوز سعودی- اماراتی تأکید کرد اگر متجاوزان به محاصره و تجاوز علیه ملت یمن پایان ندهند ‏، به آنان درس های فراموش نشدنی و ویرانگر خواهیم داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، محمد ناصر العاطفی در مصاحبه با خبرگزاری رسمی این کشور -سبأ- گفت : روند تحولات به سویی پیش می رود که پیروزی گزینه های راهبردی ملت ما در انتخاب آزادی ، عزت ، کرامت ، حاکمیت ، وحدت و استقلال را تأیید می کند. به فضل خداوند متعال و مقاومت ملت آزاده یمن و جان فشانی ها و دلاوری های نیروهای مسلح و کمیته های مردمی ، زوال و فروپاشی مزدوران و ابزارهای دست قدرت های سلطه جو و استعمارگر در منطقه نزدیک شده است.
وی افزود: دستاوردهای استثنایی صنایع نظامی یمن در عرصه پهپادی ، موشکی و سامانه دفاع هوایی جای تقدیر و تشکر دارد. نیروهای مسلح یمن دارای توانمندی های نظامی بسیاری هستند که دشمن هنوز از آن بی اطلاع است. نیروهای اشغالگر خارجی بر اساس طرح ها ، منافع و برنامه ریزی های توطئه آمیز خود درگیری های نظامی خونبار را در استان های اشغالی مدیریت و بر آن نظارت می کنند.
وزیر دفاع یمن تأکید کرد : ما ائتلاف متجاوز سعودی - اماراتی را که به زوال و شکست بسیار نزدیک است ، به علت ارتکاب جنایت های شنیع علیه ملت یمن به پرداخت هزینه سنگین وعده می دهیم. متجاوزان و کسانی که پشت سر آنان ایستاده اند باید بدانند که ما امروز زمام امور را برای درهم کوبیدن ائتلاف متجاوز در اختیار داریم. ما بیشتر از هر زمان دیگری قادر هستیم به دشمن سعودی- اماراتی درس های فراموش نشدنی بدهیم که سنگینی آن را بر دوش های خود احساس کنند. ما به متجاوزان در عمق خاک خود و علیه تأسیسات حیاتی آنان درس های ویرانگری خواهیم داد و به متجاوزان هشدار می دهیم اگر تجاوزگری و محاصره خود را علیه ملت یمن متوقف نکنند ، گزینه های خونبارتر و با شدت مجازات بیشتری برای آنان تدارک خواهیم دید.
ناصر العاطفی اظهار داشت : مرحله آینده به معنای واقعی کلمه قاطع و تعیین کننده خواهد بود و و نتایج آن به نفع ملت و دولت متحد ، مستقل و قوی یمن خواهد بود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند