کدخبر: ۳۰۱۹۳۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ماجرایی که باعث شک کردن همسر کی‌روش به کفاشیان شد!

اقتصادنیوز: علی کفاشیان رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت‌وگویی با خبر ورزشی داشته است.

 به گزارش اقتصادنیوز در بخشی از این گفت‌وگو آمده است:

*آقای کفاشیان این روز‌ها با کارلوس کی‌روش ارتباط دارید؟
نه، ارتباطی با او ندارم. نمی‌دانم آخرین شماره‌ای که از او دارم هنوز دستش است یا نه! اگر شماره جدیدش را پیدا کنم حتماً به او یک پیام miss you (دلم برایت تنگ است) می‌دهم. البته می‌ترسم برایش دردسرساز شود.

چرا؟ مگر پیام بدی است؟
پس در جریان نیستید. یک بار با کارلوس کی‌روش بحث‌مان شد و او قهر کرد. حرفمان شده بود. دو، سه شب که گذشت، گفتم از دلش دربیاورم. حول و حوش ساعت ۱۱ شب بود. گفتم بگذار یک پیامک به کارلوس بدهم تا آشتی کنیم. آن موقع خانم کارلوس کی‌روش به ایران آمده بود. خانمش را که می‌شناسید؟ همانی که دکتر بود. من به کارلوس پیامک دادم I miss you carlos. نگو گوشی دست همسرش بود. ایشان هم گفته بود این کیست پیامک داده دلم برایت تنگ شده؟ ۵ دقیقه بیشتر از پیامم نگذشته بود که دیدم کی‌روش زنگ زد. گوشی را برداشتم دیدم صدای یک خانم می‌آید. گفتم شما هستید، فکر کردم کارلوس است. تا صدای خانم کارلوس را شنیدم دوزاری‌ام افتاد که شک کرده. به او گفتم بابا ما از بچه‌های فدراسیون فوتبال ایران هستیم.

یعنی شک کرده بود که یک خانم به کارلوس پیامک داده؟
بله، شک کرده بود که نکند کارلوس اینجا با کسی دوست شده (خنده). من به او گفتم کی‌روش بچه خوبی است. شما نگران نباشید. او با هیچ‌کس غیر از من دوست نیست. هر روز مثل بچه‌های خوب می‌آید سر کار و می‌رود خانه. بنده خدا خانم کارلوس فکر کرده بود ما دختریم. خیلی زود هم زنگ زد تا مطمئن شود. من گفتم بابا ما حواسمان به کارلوس هست، شما نگران نباش. خلاصه وقتی مطمئن شد من هستم، خیالش راحت شد. (خنده)

بعد به خود کارلوس گفتید؟
نفهمیدم کارلوس آن‌جا بود یا نه! ولی من که این ماجرا را فهمیدم، سوء‌استفاده کردم. تا مدت‌ها کارلوس کی‌روش را تهدید می‌کردم که I miss you می‌فرستم و بعد خانمت هم زنگ بزند جواب نمی‌دهم تا دردسر شود. (خنده)

(به شوخی) این کار را کردید؟!
آره چند باری که نداشتیم پولش را بدهیم و عصبانی شده بود، برایش پیام زدم I miss you را فراموش نکن! خلاصه آن ماجرایی که اتفاق افتاد باعث شد من و کارلوس نه تنها آشتی کنیم، بلکه شوخی‌هایمان بیشتر شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند