کدخبر: ۳۰۲۰۴۹ لینک کوتاه

۱۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق کشف شد

اقتصادنیوز؛سرهنگ" ابراهیم قربان زاده" از کشف ۱۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۱۳میلیارد ریال در شهرستان قوچان خبر داد.

به‌گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛‌ جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو دستگاه های تولید ارز دیجیتال در انباری در یکی از مناطق شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قوچان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی قوچان پس از بررسی و تائید صحت خبر و هماهنگی با مقام قضائی، به محل موردنظر اعزام و در بازرسی از این انبار ۱۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق را کشف کردند.

سرهنگ قربان زاده با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه و معرفی آن به مراجع قضائی، بیان داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان ۱۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

به گزارش سایت پلیس، جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی از همکاری و تعامل سازنده مردم با پلیس تقدیر و تاکید کرد؛ از شهروندان عزیز تقاضا داریم برای کمک به اقتصاد، آرامش و خصوصا امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند