کدخبر: ۳۰۴۲۹۶ لینک کوتاه

زیرساخت‌ها برای حضور زنان در آزادی فراهم شده است

اقتصادنیوز؛ «حسن کریمی»، مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی گفت: اینکه بانوان به ورزشگاه بیایند یا نیایند مراجع ذی‌صلاح تصمیم می‌گیرند اما ما به عنوان شرکت توسعه و تجهیز، زیرساخت‌ها را برای حضور آنها فراهم کرده‌ایم.

به گزارش اقتصانیوز به نقل از ایرنا؛ در آستانه شهرآورد نود و یکم پایتخت اظهار داشت: خوشبختانه ورزشگاه آزادی را برای مسابقه شهرآورد آماده کردیم. گیت‌های بلیت‌فروشی در هفته‌های اول و دوم مشکلاتی داشت که برطرف کردیم.

وی افزود: برای  شهرآورد، تماشاگران هیچ مشکلی در خرید بلیت و ورود به ورزشگاه نداشتند. موضوع مهمی که همه باید رعایت کنیم این است که نظم و انضباط برقرار شود. اگر همه با بلیت بیایند، هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید.

مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی ادامه داد: به طور حتم ورزشگاه آزادی نارسایی‌ها و مشکلاتی دارد که هواداران هم نسبت به آن گلایه‌هایی دارند اما روزبه‌روز تلاش می‌کنیم این مشکلات را برطرف کنیم و ورزشگاه پیری که بیش از ۴۰ سال از عمرش می‌گذرد را همواره آماده نگه داریم.

کریمی درباره بازار سیاه بلیت فروشی نیز توضیح داد: امروز با سه مورد برخورد کردیم؛ یک نفر بود که بلیت را از بازار سیاه خریده بود و شناسایی شد اما کسی که فروخته بود را تاکنون پیدا نکرده‌ایم.  

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود بلیت جایگاه ویژه تا یک میلیون تومان نیز در بازار سیاه معامله شده است، گفت: بلیت جایگاه ویژه از طریق سیستم بلیت‌فروشی واگذار نشده است. این بلیت‌ها از طریق دستگاه‌های دیگر واگذار و به افراد مشخصی داده شده است و ما در این رابطه مسئول نیستیم.  

مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی درباره گلایه پرسپولیسی‌ها نسبت به سهمیه بلیت‌شان اظهار داشت: سیستم بلیت‌فروشی را یکپارچه کردیم که هر کسی می‌خواهد بخرد. نمی‌شود به استقلال یک سهمیه و پرسپولیس یک سهمیه دیگر بدهیم و به انصاری‌فرد و فتحی مدیران ۲ باشگاه گفته‌ایم اجازه دهید بلیت‌فروشی‌ها صورت بگیرد و عواید آن به دو باشگاه برسد. هر تماشاگری هم که به تیمش علاقه دارد برود و بلیت بخرد.  

کریمی درباره فوت یک نوجوان پس از پایان دیدار پرسپولیس و صنعت نفت نیز اظهار کرد: همان شبی که این اتفاق افتاد، بازپرس جنایی وارد بررسی شد. ۲ نفر در این رابطه بازداشت شدند و به زودی حکم اعلام خواهد شد. به طور قطع عده‌ای مقصر هستند و باید تاوان بدهند. هر چند هر چیزی را هم که بدهند، جبران نبود این نوجوان را نخواهد کرد.  

وی در پاسخ به این پرسش که "آیا فکر نمی‌کنید بهتر بود جلوی این مسائل قبل از رخ دادن اتفاق گرفته شود،" گفت: ما نهضت داربست را از ورزشگاه آزادی جمع کردیم. در بازی دوم بی‌نظمی صورت گرفت و به همین دلیل دوستان ما در شورای تأمین و نیروی انتظامی پیشنهاد دادند که سیستم داربست موقت گذاشته شود. آن زمان پیش‌بینی نشده بود و جزء طرح نبود اما متاسفانه پیمانکار پایه را به دکل برق نصب کرده بود.  

مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در مورد اینکه قرار است بانوان هم به ورزشگاه بیایند، گفت: اینکه بانوان به ورزشگاه بیایند یا نیایند مراجع ذی‌صلاح تصمیم می‌گیرند اما ما به عنوان شرکت توسعه و تجهیز، زیرساخت‌ها را برای حضور آنها فراهم کرده‌ایم. هر زمانی آنها تصمیم بگیرند ما آمادگی داریم، حتی برای دربی هم آمادگی داشتیم.  

وی در مورد اینکه زمان‌آبادی گفته بود احتمال دارد چهار هزار تماشاگر زن به ورزشگاه بیایند، گفت:‌ آن چیزی که از بازی با کاشیما آماده بوده و الان همین‌طور بوده و حدود یک هزار و ۲۰۰ صندلی است. هر تعداد به ما بگویند، ما آماده خواهیم کرد. سرویس و امکانات رفاهی هم به اندازه کافی در اختیار داریم.  

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند