کدخبر: ۳۰۵۴۱۱ لینک کوتاه

عضو جبهه پایداری به پزشکیان: چرا به من می‌گویند نماینده وقت نشناس؟

اقتصادنیوز: نماینده عضو جبهه پایداری از نحوه مدیریت جلسه مجلس توسط پزشکیان انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، اختلافات دیروز نمایندگان مجلس بر سر طرح شفافیت آرا امروز هم ادامه داشت و برخی نمایندگان تلاش کردند صحبت‌های نیمه تمام خود را امروز مطرح کنند. احد آزادی‌خواه از همان نمایندگانی بود که امروز درست وقتی که لایحه مالیات بر ارزش افزوده در دست بررسی بود در تذکری با استناد به ماده ۷۵ قانون اساسی خطاب به مسعود پزشکیان که در غیاب علی لاریجانی ریاست مجلس را به عهده داشت گفت: بنده در روز گذشته در موافقت با یک فوریت طرح شفافیت نظام تقنینی صحبت می‌کردم که شما سخنان بنده را قطع کردید و گفتید که زمان بنده تمام شده است.

او ادامه داد: در حالی که بنده مطابق با آیین‌نامه پنج دقیقه مهلت داشتم تا صحبت کنم و تنها سه دقیقه و ۲۰ ثانیه از زمان من گذشته بود برخی از خبرگزاری‌ها بنده را به عنوان یک نماینده وقت‌نشناس معرفی کردند که خلاف واقع بود.

مسعود پزشکیان نیز در پاسخ به آزادی‌خواه گفت: شما اکنون برای مخالفت با پیشنهاد مطرح شده زمان گرفته‌اید و در رابطه با موضوع دیگری صحبت می‌کنید. نماینده حق ندارد راجع به یک موضوع وقت بگیرد و راجع به موضوع دیگری صحبت کند این خلاف آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند