کدخبر: ۳۰۵۸۷۲ لینک کوتاه

روایت فرمانده کل سپاه از دیدار فرماندهان سپاه با رهبر انقلاب

اقتصادنیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما برای ساختن‌ کشور عجله داریم گفت: در این راه نباید کوتاه بیاییم و سستی کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار سلامی در آئین افتتاح تقاطع آزادگان اراک که توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ساخته شده گفت: ظرفیت های کشور وسیع و استعدادها فوق العاده بالاست و در عین حال نیازها زیاد و انگیزه ها قوی است. انگیزه و تلاش ما فقط برای اینکه چشمان دشمنان مان بی رمق و دلهاشان ناامید شود نیست، اگر دشمن هم نداشتیم باید کشورمان را آباد می کردیم. ما می توانیم جزو قدرت های چشم نواز عالم باشیم. شهرها و روستاهای ما باید آباد، زیبا و درخشان و مردمان ما باید عزیز و شریف و سربلند باشند.

وی با اشاره به دیدار روز گذشته با رهبر معظم انقلاب افزود: ایشان در این دیدار فرمان‌هایی را صادر کرده و بسیار عمیق، صریح و واضح بر مواردی تاکید بسیار کرده و در چند موضوع چندبار فرمان صادر کردند. ایشان درخصوص محرومیت زدایی و خدمات اجتماعی و امداد و کمک به مردم و پیشرفت جامعه تاکید بسیار کردند.

وی با بیان اینکه امروز محرومیت زدایی و خدمات اجتماعی و کمک به مردم نیازهای اساسی ماست و برای رفع این نیازها نباید زمان را از دست بدهیم چراکه می توانیم بر روی قله های بلند بایستیم، افتخار کنیم و مسائل‌مان را خودمان حل کنیم، اظهار کرد: در شرایطی که دشمن تلاش کرده همه دروازه ها را به روی ما ببندد، مردم ما با صبر، نجابت، فهم، آگاهی و موقعیت شناسی شان به دشمن نشان می دهند که ما می توانیم مشکلات مان را با تکیه بر توان خودمان رفع کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما برای ساختن‌ کشور عجله داریم گفت: در این راه نباید کوتاه بیاییم و سستی کنیم.

وی با بیان اینکه در این شرایط که دشمن تلاش می کند درها را به روی ما ببندد، فکر کنیم در جهان اصلا کشور دیگری وجود ندارد که به او نیاز داشته باشیم، گفت: خداوند خلقت ما را براساس کمک بیگانگان قرار نداده است، او ما را روزی می دهد و باید به خدا اعتماد و توکل داشته باشیم.

وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب تاکید کرده اند که سپاه در تعامل هم افزا با دستگاه های مختلف نظام و سه قوه که برای رفع مشکلات تلاش می کنند، خدمت کند و ما بر این اساس ضمن حفظ اصول و ارزش های انقلابی که سپاه به آن معتقد است، همه بضاعت‌مان را در این راه که برای ما تکلیف شرعی است بدون هرگونه منتی بکار می گیریم.  همه چیز ما به عنوان سپاه متعلق به مردم است، مردم به ما اعتماد  کرده اند و امانتی که در دست ماست برای مردم هزینه می کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند