کدخبر: ۳۰۵۹۳۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

خودرویی که قیمتش شش میلیون تومان کاهش یافت

قیمت خودرو در دومین هفته مهر ماه با کاهشی قابل توجه همراه بود و برخی خودروها حتی کاهشی بیش از شش میلیون تومان را تجربه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، در حالی که دیروز سایت های اینترنتی همزمان نسبت به افزایش قیمت ها اقدام کرده بودند، گزارش های رسیده از بازار خودرو نشان می داد وضعیت بازار تغییری در راستای افزایش قیمت نکرده و اتفاقا میزان قیمت‌ها در این بازار با کاهش همراه بوده است.

در هفته اخیر قیمت پژو 206 تیپ 5 از محدوده 92 میلیون و 500 هزار تومان به 87 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است. بهای هر دستگاه دنا نیز از 101 میلیون تومان در پایان هفته به محدود 100 میلیون تومان ورود کرد و فعالان بازار می‌گویند قیمت این خودرو حتی ممکن است به کمتر از 100 میلیون تومان نیز برسد.

قیمت پژو 405 SLX نیز از 79 میلیون و 500 به 77 میلیون تومان رسید.

این کاهش قیمت برای خودروی تیبا به کمتر از یک میلیون تومان رسید . در آخرین روز هفته هر دستگاه تیبا 47 میلیون و پانصد هزار تومان قیمت خورد. قیمت ساینا نیز از 55 میلیون تومان در ابتدای هفته به 53 میلیون تومان رسیده است. میزان کاهش قیمت پژو 2008 نیز 6 میلیون تومان گزارش شد. قیمت این خودرو در آخرین روز هفته 292 میلیون تومان اعلام شد.

میزان کاهش قیمت رانا نیز یک میلیون تومان گزارش شده ست . نرخ این خودرو در حال حاضر 74 میلیون تومان است. جدول زیر در بردارنده نرخ خودرو در هفتمین و یازدهمین روز از مهر ماه سال جاری است.

خودرو

این مطلب برایم مفید است
227 نفر این پست را پسندیده اند