کدخبر: ۳۰۶۶۳۹ لینک کوتاه

صدا وسیما: هر ایرانی روزانه یک ساعت و چهل دقیقه سریال ما را تماشا می‌کند!

اقتصادنیوز: مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما در نظرسنجی جدید خود به مقایسه میزان استفاده مردم از سیمای جمهوری اسلامی و سایر رسانه‌ها در موضوعات مختلف پرداخت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از کیهان بر اساس این نظرسنجی، 81 درصد از مردم سراسر کشور بیننده فیلم و سریال از تلویزیون جمهوری اسلامی یا سایر رسانه‌ها هستند و 50/1 درصد مردم هم فقط فیلم و سریال را از سیمای جمهوری اسلامی دنبال می‌کنند.

بر اساس این نظرسنجی 22/1 درصد از مردم سراسر کشور فیلم و سریال را هم از سیمای جمهوری اسلامی و هم از سایر رسانه‌ها دنبال می‌کنند و 8/8 درصد هم فقط بیننده فیلم و سریال از سایر رسانه‌ها هستند.

میانگین تماشای فیلم و سریال از سیمای جمهوری اسلامی ایران در شبانه‌روز یک ساعت و 47 دقیقه است در حالی که میانگین تماشای فیلم و سریال از سایر رسانه‌ها در شبانه‌روز

بر اساس این نظرسنجی 40 دقیقه به‌دست آمده است.

درمیان شبکه‌های مختلف تلویزیونی مردم فیلم و سریال خود را بیشتر از شبکه‌های سه، یک، آی‌فیلم، دو و شبکه استانی دنبال می‌کنند.

37/9 درصد از مردم بیشتر از شبکه سه، 26درصد بیشتر از شبکه یک، 21/1 درصد بیشتر از شبکه آی‌فیلم، 11/1 درصد بیشتر از شبکه دو و 10/3 درصد بیشتر از شبکه استانی محل زندگی خود فیلم و سریال تلویزیونی می‌بینند.

بر اساس این نظرسنجی 13/5 درصد از مردم بیشتر از ماهواره، 7/7 درصد بیشتر از شبکه نمایش خانگی، 7/6 درصد بیشتر از تلفن یا رایانه همراه خود و 5/7 درصد هم از سایت‌های اینترنتی برای دیدن فیلم و سریال مورد نظر خود استفاده می‌کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند