کدخبر: ۳۰۶۷۹۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
راهکار جنسی دانشجویان انگلیسی برای پوشش هزینه‌ها

راهکار جنسی دانشجویان انگلیسی برای پوشش هزینه‌ها

آمارهای یک سایت آمریکایی نشان می‌دهد شمار دانشجویان انگلیسی که برای تأمین شهریه‌های دانشگاه یا مخارج خود به نوع خاصی از روابط جنسی متوسل شده‌اند ۳۶ درصد افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، وب‌سایتی مستقر در آمریکا که در راستای ترویج یک پدیده منحرف جنسی در میان دانشجویان کشورهای غربی فعالیت می‌کند به تازگی آماری از گسترش این پدیده در میان دانشجویان انگلیسی ارائه کرده است.

وب‌سایت «SeekingArrangement» که خودش را پایگاه پیشرو برای ایجاد آشنایی میان افراد جوان با سرمایه‌گذاران جنسی مسن، در ازای برخورداری از مزایای مالی، شغلی و غیره معرفی می‌کند این آمارها را ارائه کرده است.

این پدیده منحرف جنسی در فرهنگ عامیانه آمریکا و کشورهای غربی با سه اصطلاحِ مرتبطِ «شوگر ددی» (Sugar Daddy) «شوگر مامی» (Sugar Mommy) و «شوگر بیبی» (Sugar Baby) شناخته شده است.

«شوگر ددی‌ها» و «شوگر مامی‌ها» در واقع مردان و زنان مسن اما ثروتمندی هستند که در ازای پرداخت پول به افراد کم‌‌سن و سال و معمولاً غیرهمجنس، از آنها بهره‌کشی جنسی می‌کنند.

«SeekingArrangement» به عنوان یکی از اصلی‌ترین وب‌سایت‌هایی که این افراد جوان را با سرمایه‌گذاران جنسی مسن آشنا می‌کند گزارش داده در سال 2019 شمار دانشجویان انگلیسی که برای تأمین هزینه‌های دانشگاه به دنبال «شوگر ددی» یا «شوگر مامی» بوده‌اند نسبت به سال گذشته36 درصد افزایش یافته است.

این پایگاه مدعی شده دانشجویانی که وارد این نوع روابط شده‌اند به طور متوسط ماهانه 2900 پوند پول از سرمایه‌گذاران جنسی مسن خود دریافت کرده‌اند.

ترویج چنین روابطی اما فقط به وب‌سایت‌هایی مانند SeekingArrangement محدود نمی‌شود. رسانه‌های غربی حدود دو سال پیش تصاویری از بیلبوردهای تبلیغاتی در خیابان‌های اطراف دانشگاه «سوربون» در پاریس منتشر کردند که در آن به دانشجویان پیشنهاد شده بود برای پرداخت بدهی‌‌های دانشگاهی خود وارد چنین روابطی شوند.

روزنامه هافینگتون‌پست سال 2016 در گزارشی نوشته اکثر «شوگربیبی‌هایی» که وارد این رابطه می‌شوند دانشجویانی هستند که برای تأمین مخارج خود و پرداخت هزینه‌های دانشگاه به این نوع روابط تن می‌دهند. طبق این گزارش، بالاترین تعداد شوگربیبی‌ها در آمریکا قرار دارند و بعد از آن کشورهای کانادا، انگلیس، استرالیا و کلمبیا در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

روزنامه دیلی‌میل مارس 2019 گزارش داده بیش از یک هزار نفر از دانشجویان دانشگاه کمبریج برای پرداخت شهریه‌های دانشگاهی و مخارج زندگی خودشان عضو وب‌سایت SeekingArrangement شده‌اند.

طبق گزارش این روزنامه، 1019 دانشجوی این دانشگاه خواستار آشنا شدن با یک شوگر ددی یا شوگر مامی هستند. 340 دانشجوی دانشگاه آکسفورد هم عضو این وب‌سایت هستند.

روزنامه دیلی‌میل با بیان اینکه 845 دانشجوی دانشگاه هنر در لندن عضو این وب‌سایت هستند آن را بازتابی از افزایش هزینه‌های زندگی در این شهر دانسته است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند