کدخبر: ۳۰۸۱۰۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
اجرای طرح ویژه ترافیکی در راه‌های البرز

اجرای طرح ویژه ترافیکی در راه‌های البرز

اقتصاد نیوز: پلیس راه استان البرز اعلام کرد: طرح ویژه ترافیکی با توجه به تعطیلی چند روز آینده در راه‌های استان البرز اجرا شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا؛ سرهنگ رضا گودرزی، رئیس پلیس راه البرز روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این طرح از صبح امروز آغاز و تا صبح روز یکشنبه ۲۸ مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: پایگاه‌های ثابت و سیار پلیس در قالب اجرای این طرح با کمک ۷۵ تیم گشت پلیس راه و پاس پیاده وضعیت ترافیکی جاده‌های استان البرز را رصد می‌کنند.

همچنین پنج تیم نامحسوس در راه های استان البرز طی مدت طرح در آماده باش کامل بسر می برند.
گودرزی گفت: در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.
وی به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راه‌های استان البرز بویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می‌افزاید.
رئیس پلیس راه البرز افزود: همکاری رانندگان با مأموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.
۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های استان البرز است و در زمان تعطیلی‌ها بر میزان ترافیک در یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند