کدخبر: ۳۰۸۲۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
توصیه رهبر انقلاب به صدا و سیما برای ادامه مناظر‌ه‌های در سال ۸۸

توصیه رهبر انقلاب به صدا و سیما برای ادامه مناظر‌ه‌های در سال ۸۸

اقتصادنیوز: نماینده اصولگرای مجلس گفت: بعد از آن مناظراتی که سال ۸۸ شکل گرفت حضرت آقا به صدا و سیما توصیه کردند مناظره‌ها را پخش کنید ولی صدا و سیما عمل نکردند البته یکی دو مرتبه گذاشت ولی به سمت و سوی خاصی رفت و شکل نگرفت.

به گزارش اقتصادنیوز، محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در بخشی از مناظره خود با محمود صادقی در خبرآنلاین گفت: بعد از آن مناظراتی که سال ۸۸ شکل گرفت، حضرت آقا به صدا و سیما توصیه کردند که شما این مناظره ها را پخش کنید، ولی صدا و سیما عمل نکردند، البته یکی دو مرتبه گذاشت اما به سمت و سوی خاصی رفت و شکل نگرفت یا مثلا همین کرسی های آزاد اندیشی را می‌تواند بسیار مرتب پوشش بدهد و اندیشه‌های مختلف را بازتاب بدهد. منتهی ببینید آن بحث‌هایی که اوایل انقلاب می‌شود کاملا بحث‌های تخصصی و علمی بود و بحث سیاسی در آن نداشتیم.

وی در پاسخ به محمود صادقی که به مناظره‌های سیاسی سال ۵۸ اشاره کرد گفت: نه آن هم باز تخصصی بحث میشد مثلا راجع به استانی شدن مناظره بگذاریم، موضوع آن سیاسی است ولی باز با نگاه تخصصی بررسی میشود یعنی از این باب باید بیاوریم. یکی از مشکلات ما این است که حتی بارها هم گفته شده است همه چیز و همه کس ار دریچه مسائل سیاسی نگاه و تحلیل می کنند و همین است که نهایتا یک جریان احساس می‌کند که به ضررش است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند