کدخبر: ۳۰۹۰۵۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
توضیح واعظی درباره گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران

توضیح واعظی درباره گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران

اقتصادنیوز: رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به استمرار مذاکره ایران با اروپا در خصوص لزوم اجرای تعهدات برجامی از سوی آنها اظهار کرد: تا الان احتمال برداشتن گام چهارم کاهش تعهدات برجامی از سوی جمهوری اسلامی ایران وجود دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش ایسنا درباره آخرین تصمیم‌گیری‌ها در خصوص اجرای یا عدم اجرای گام چهارم کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران گفت: اروپایی‌ها و دیگران مرتبا پیغام می‌فرستند و با ما درباره این‌که قبل از اتمام فرصت دو ماهه ایران بتوانیم به یک چارچوب مشترک دست یابیم صحبت می‌کنند.

وی ادامه داد: مذاکرات در حال انجام است و از سویی دیگر آقای رییس جمهوری کمیته‌ای برای گام چهارم کاهش تعهدات برجامی تشکیل داده‌اند. قطعا اگر به یک چارچوب دلخواه نرسیم، در زمان خود برای برداشتن گام چهارم کاهش تعهدات برجامی اقدام می‌کنیم.

رییس دفتر رییس جمهوری درباره میزان احتمال برداشتن گام چهارم کاهش تعهدات با توجه به شرایط فعلی، اظهار کرد: تا الان احتمال برداشتن این گام وجود دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند