مه غلیظ در ارتفاعات هراز و فیرزکوه

کدخبر: 309449
اقتصادنیوز :رییس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به اینکه شرایط زمستانی در محورهای کوهتانی حاکم شده است از وجود مه غلیظ و کاهش دید افقی در ارتفاعات محورهای هراز و فیرزکوه خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،سرهنگ سیاوش محبی در خصوص محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: محور های شرق استان تهران به ویژه محور امام رضا(ع) به سمت مشهد مقدس و سایر محورهای منتهی به استان خراسان رضوی ترافیک پرحجم و روان برخوردار هستند.

محبی در ادامه با بیان اینکه از اواخر شب گذشته شاهد بارش باران هستیم گفت: در ارتفاعات محورهای فیروزکوه و هراز مه غلیظ سبب کاهش دید افقی رانندگان وسایل نقلیه عبوری شده و از هم اکنون شرایط زمستانی در محورهای کوهستانی حاکم شده و تردد باید با احتیاط انجام شود.

وی افزود: جهت تردد ایمن، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در تمام جاده‌های استان، توصیه می‌شود لذا از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی محور هراز و فیروزکوه می خواهیم، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، چراغ‌های مه شکن، وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران بیان داشت: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این محور حتما قبل از شروع سفر استعلام های لازم را انجام داده تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید